PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645872}

Wspaniałe stulecie

Muhteşem Yüzyıl
7,5 15 541
ocen
7,5 10 1 15541
Wspaniałe stulecie
powrót do forum serialu Wspaniałe stulecie

Macie jakąś ulubioną parę? Bo jak dla mnie najlepsi są Nigar i Ibrahim. ;)

aga6006

Hurrem i Sulejman idealnie do siebie pasuja

ANCOL93

Rzeczywiście. Pasują do siebie jak ulał. Oboje są zwyrodniałymi, chciwymi łotrami.

ocenił(a) serial na 9
aga6006

Ja też zdecydowanie jestem za Hürrem i Sulejmanem :)

aga6006

Ogólnie to Hürrem i Sulejman, ale często nie podoba mi się sposób w jaki ją traktuje ( w sensie, że jak tylko Hürrem chce się wypowiedzieć na jakiś bardziej poważny temat to od razu sułtan ucisza ją mówiąc coś w stylu nie zaprzątaj sobie tym głowy). Mam wrażenie, że Oni rozmawiają tylko o swojej miłości, ewentualnie czasami o dzieciach, no ale chyba takie czasy i mentalność.

ocenił(a) serial na 9
aga6006

Sulejman i Hurrem są...specyficzni:) Hurrem zachowuje się jak każda normalna zakochana kobieta a on czasami traktuje ją..nazwijmy to dziwnie:) tak jakby myślał, że ona nic nie wiedzi. Ale do spraw haremu się nie wtrąca :) Najfajniejszą "parą" są zdecydowanie Gul Aga z Sumbulem:):):) a jeśli chodzi o pary romantyczno-sexualne to chyba jednak Bali Bej i Armin...

ocenił(a) serial na 9
Kasik_filmaniak

Gul Aga z Sumbulem są najbardziej komiczną i genialną parą kumpli w stuleciu, ale nie można zapomnieć o kucharzu, którego imię wypadło mi z głowy :D

ocenił(a) serial na 10
aga6006

sumbulaga i gulaga :)

ocenił(a) serial na 7
laluna123

Gul Aga i Sumbul Aga ;)

ocenił(a) serial na 10
Gatiniusha

ahaaaaaa

ocenił(a) serial na 7
laluna123

Nie, nie to że poprawiam. Sorry, jeśli tak wygląda. Też ich lubię najbardziej. :D

ocenił(a) serial na 10
Gatiniusha

spoko :)

ocenił(a) serial na 10
aga6006

witam czy ktoś wie co stanie się z firuze i czy miłość sułtana do hurem odżyje bo na razie zakochuje się w firuze

ocenił(a) serial na 10
Magkoz7

Firuze jest ponoć szpiegiem z dynastii konkurencyjnej do Osmanów (ten jej tatuaż). Sułtan jak sie o tym dowie to ją odeśle...

ocenił(a) serial na 10
Magkoz7

wątpie czy sułtan naprawdę zakochał się w Firuze, dla mnie to bardziej taki kaprys małego chłopca i bunt przeciwko Hurrem, bo wszyscy mu dokuczali, że jest na każde jej skinienie...

ocenił(a) serial na 9
Karola_32

Sulejman ją odeśle mówie wam, a Hurrem zadba żeby już więcej nie wróciła. Nie będę zdradzać faktów, ale na bank ich miłość odżyje, bo o tym jest serial :D

ocenił(a) serial na 10
aga6006

Mustafa i Efsun.
Dla mnie, ona była dla niego najlepsza. Innej nie darzył już tak wielką miłością.

użytkownik usunięty
aga6006

Rüstem i Mihrimah.

aga6006

Nurbanu i Selim.

ocenił(a) serial na 8
aga6006

Bali Bey i Armin najbardziej romantyczna i piekna para

aga6006

Ibrahim i Hatice - mimo wszystko - tyle zawirowań i tyle nieszczęść a oni ciągle razem.

ocenił(a) serial na 8
Karina_15

Też moja ulubiona para (dwa pierwsze sezony) - piękna miłość...

ocenił(a) serial na 8
Karina_15

Masz absolutną rację, Hatice i Ibrahim, zdecydowanie

użytkownik usunięty
aga6006

Ja najbardziej lubię Hürrem i Sulejmana oraz Nurbanu i Selima.

ocenił(a) serial na 9

Póki co to oprócz oczywistej, najlepszej pary Sulejmana i Hurrem to najbardziej wciągający byli Bali Bej i Aybige (moi ulubioni :P).

magda16O_O

Bali Bej i Aybige to nudziarze. Zero emocji, zero prawdziwej chemii, drewno.

ocenił(a) serial na 9
White_Carnation

Na bank byli lepsi niż jakaś Efsun z Mustafą.

ocenił(a) serial na 8
magda16O_O

Popieram Bali Bej i Aybige Hatun :)

ocenił(a) serial na 10
aga6006

Zdecydowanie - Ibrahim&Hatice ♥

ocenił(a) serial na 9
EkawekaForever

Popieram- Ibrahim i Hatice!!!

ocenił(a) serial na 10
aga6006

Bali Bej i Armin. Strasznie żałuję, że ich wątek się tak zakończył.

ocenił(a) serial na 8
aga6006

Hatice i Ibrahim, Selim i Nurbanu (nawet jeśli jej nie lubię to razem byli świetni), Defne i Bayezid, Aybige i Bali Bey, Mustafa i Efsun (za to nie lubię go z Mihrunnisą, wciśnięta na siłę jak dla mnie), no i niekanonicznie - Mihrimah i Yahya (nie lubię jej ogromnie, ale z nim była cicha, urocza i dała się lubić).

ocenił(a) serial na 10
Gulsonowa

Ibrahim i Hurrem - para świetnie dobrana lecz wybuchowa i ostra :D

aga6006

Nur Banu i Selim:)

ocenił(a) serial na 10
eowine

Ibrahim i Hatice, Yahia i Mihrimah, Mustafa i Rumeysa, Bajazyd i Defne, Selim i Nurbanu, Mehmet i Esmahan, Sulej i Hurrem, Bali Bej i Armin, Fatma i Ahmed, Rustem i Nigar

aga6006

Mihrimah i Yahia, później Mihrimah i Rustem, Ibrahim i Hatice oraz podobał mi się wątek Nasuha i Sadyki (Wiktorii).

ocenił(a) serial na 8
Anunnaki88

Mihrimah i Rustem? jak dla mnie straszna para... na poczatku fajna para byli Sulejman i Hurrem a pozniej Nurbanu i Selim pomimo ze nie lubie Selima, ale ona miala to cos

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones