PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645872}

Wspaniałe stulecie

Muhteşem Yüzyıl
7,5 15 541
ocen
7,5 10 1 15541
Wspaniałe stulecie
powrót do forum serialu Wspaniałe stulecie

Ulubione Postacie.

ocenił(a) serial na 8

Hurrem, Ibrahim, Sumbul Aga to moje ulubione postacie. Aktorzy wcielający się w te role spisali się znakomicie. Przyjemnie mi się ogląda/ło poczynania: Nigar, Daye Hatun, Matrakcze, Valide, Gulfem, Gul Agi, Rustema, Sah i babci Afife. Sułtan i Hatice też są ciekawymi postaciami, ale jakoś mnie nie przekonują. Reszta to średniaki, ale dobrze też każda postać jest zagrana.

ocenił(a) serial na 8
FlashBones

bardzo lubilam hurrem ale z czasem uwazam, ze ona jest za brutalna i zbyt bezwzgledna.wieszanie mordowanie trucie.za duzo tego
niezmiennie lubie hati.to taka prawdziwa ksiezniczka.swietna laska

ocenił(a) serial na 8
aloiv77

Hurrem oczywiście jest brutalna i bezwzględna, ale duża grupa widzów mimo tego dalej ją lubi. Jej siła, spryt i charyzma to jest to co sprawia u widza sympatie do niej. Ibrahim jest do niej bardzo podobny też lubi władzę i obawia się o jej utratę eliminując na różne sposoby przeciwników, podobnie jak Hurrem. Pasza jest postacią która ma dwie twarze i potrafi kapitalnie ten atut wykorzystać w starciu ze swoimi przeciwnikami i w trudnych sytuacjach. Ta ich siła sprawia, że te 2 postacie są tak bardzo lubiane przez fanów tego serialu. Oni chyba lubią rywalizacje miedzy sobą wyraźnie to widać w czasie ich wspólnych pogawędek:)

ocenił(a) serial na 8
FlashBones

zgadza sie.wiem ze gdyby byla ciagle mila to nie byloby co oglądac.

ocenił(a) serial na 8
FlashBones

Zgadzam się Hatice to taka księżniczka, ze wszystkich sióstr ta rola do niej najbardziej pasuje, ale jak to bywa nie zawsze princessy maja piękne życie, raczej więcej zmartwień, chyba to jakaś piękna bajka.

ocenił(a) serial na 10
FlashBones

Hurrem, Sulejman, Mahi, Ibrahim, Sumbul, Gul i Seker.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones