PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120824}

Wszyscy kochają Raymonda

Everybody Loves Raymond
6,5 10 860
ocen
6,5 10 1 10860
Wszyscy kochają Raymonda
powrót do forum serialu Wszyscy kochają Raymonda

Fajny film dla całej rodziny,,można się pośmiać,,,mnie osobiście najbardziej w serialu
podoba się Marie ,,niesamowita kobieta ,opiekuńcza matka i babcia....pozdrawiam
wszystkich wielbicieli tego serialu...

ocenił(a) serial na 9
debora_filmweb_filmaniak

Uwielbiam ten serial;) Marie i Frank tworzą mega drem'q' team;))) Bawi mnie nawet zakompleksiony Robert i flegmatyczny Raymond ze stetryczałym momentami podejściem do życia;) Poza Przyjaciółmi to drugi serial, który leci u mnie w domu "w tle" codziennych obowiązków albo podczas porannego szykowania :)

debora_filmweb_filmaniak


Witajcie serdecznie, moi drodzy internauci.

Chciałbym zaprosić Was, na nieoficjalne forum 'Comedy Central', które przechodzi obecnie metamorfozę! Co nas może czekać, na NOWYM forum o CC? Zredukowana ekipa, autorski styl, porządni użytkownicy. To dla was mało? Będzie więcej!

Do wszystkiego, jako ekipa podchodzimy indywidualnie, dystansem oraz wielkimi nadziejami ,,Na lepsze jutro". Poziom graficzny, pisarski oraz programistyczny.

Dajemy wam możliwość odwiedzenia nas i życia w naszej społeczności internetowej - organizujemy konkursy rzeczowe, staramy się robić wszystko 'pod wasze oko'. Chcielibyśmy, abyście dali nam szansę na rozwinięcie się - interesujesz się filmami z Comedy Central? Musisz nas odwiedzić!

Adres forum : ComedyCentral.NET.PL

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones