PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463644}

Wszystkie wcielenia Tary

United States of Tara
7,4 5 464
oceny
7,4 10 1 5464
Wszystkie wcielenia Tary
powrót do forum serialu Wszystkie wcielenia Tary

Najbardziej polubiłam T. Nie wiem czemu w sumie po prostu zapałałam do niej największą sympatią. ; )

A jaka jest wasza ulubiona alterka?

ocenił(a) serial na 8
Oh_So_Kitty

Buck ;D


zakrótkizakrótkizakrótkizakrótkizakrótkizakrótkizakrótkizakrótkizakrótki

ocenił(a) serial na 9
Yurico

Taa Buck jest najlepszy :D

<za krótki>

ocenił(a) serial na 9
Oh_So_Kitty

Buck Buck <3


Buck
Buck




...

ocenił(a) serial na 8
Oh_So_Kitty

Buck :-D

ocenił(a) serial na 9
serafin83

Zdecydowanie Buck;)

______________________________________

aga373

I znów Buck ;d

za krótkiza krótkiza krótkiza krótkiza krótkiza krótki

ocenił(a) serial na 8
Oh_So_Kitty

Widzę, że Buck zdecydowanie prowadzi. Ja jednak wolę Alice - jest zabójczo śmieszna.

snoopy

Alice jest najlepsza :D

użytkownik usunięty
Luqash

Każda z postaci ma w sobie jakieś inne charakterystyczne cechy dlatego ciężko jest je porównać. Alice ma moim zdanie ciekawe sposoby na załatwianie problemów, ale teksty Buck'a są niesamowite. :]

snoopy

Też stawiam na Alice, za bycie-zimną-i-bezwzględną-suką ;)

Oh_So_Kitty

hmm....
1) Alice
2) Buck
3) T.

Ale każda jest zabawna i ciekawa :)

ocenił(a) serial na 9
Oh_So_Kitty

Gimmie xD
a taka cywilizowana to hmm.. każda ma w sobie to coś. ale chyba najbadziej lubię T. przypuszczam, że nie ma takiego słowa, którego nie umiałaby zastąpić 'shit'em'. Buck jest spoko, ale podpadł mi w tych odc drugiego sezonu.

mimulae

Zdecydowanie Alice. Szkoda, że było jej najmniej...

Jednak wraz z nowym sezonem na moje ulubione alter ego Tary wyrasta Shoshana Schoenbaum... Mam nadzieję, że to alter zostanie na dłużej, a nie jest chwilowe. No i niech powrócą w końcu Alice i T.

globus

A ja uwielbiam T szkoda że nie ma jej w 2 sezonie póki co :P

ocenił(a) serial na 9
Oh_So_Kitty

Buck jest najlepszy ;D
Jego teksty wymiatają i to zachowanie, wspominanie wojny, na której nigdy nie był.

ocenił(a) serial na 8
darkradar

ja też Bucka i Alice :) T znienawidziłam po akcji z chłopakiem Marshala.

ocenił(a) serial na 8
Oh_So_Kitty

Buck jest najlepszy/a :P Genialny pomysł na romans.

Oh_So_Kitty

Hym, ja w każdym alterku widzę "coś", no może nie w Gimme ;p Alice jest vintage i to mi się bardzo podoba, T. ma świetne wypowiedzi, Buck mimo, że jest typem prawdziwego mężczyzny jest wrażliwcem. Jest też nowa postać Shoshana, ale nie mogę się na jej temat wypowiedzieć, pojawia się dopiero w 2 serii.
http://www.sho.com/site/tara/home.do na tej stronie znajdziecie test dotyczący Waszych alterek ;p

ocenił(a) serial na 8
emotional_me

[SPOILER] W drugim sezonie pojawia się też "Chicken" ;-)

Oh_So_Kitty

Jak dla mnie Buck :3
Od początku jakoś go polubiłam ^^

ZuaChan

Po obejrzeniu 2 serii prowadzi Chicken XD!

Oh_So_Kitty

1. Gimme - jest niesamowita/y w tym co robi ;P. Taka naturalna hehe...
2. Buck
3. T.

Alice nie ma w moim rankingu bo po prostu jej nie trawię mimo że jej różne teksty o religii doprowadziły mnie do upadku z krzesła ze śmiechu...

ocenił(a) serial na 10
Oh_So_Kitty

Alice. Przypomina mi Bree z pierwszych sezonów "Gotowych na wszystko"

michu1945

Dokładnie! Za każdym razem, gdy ją widzę na myśl przychodzi mi perfekcyjna Bree... Alice śmieszyła mnie bardzo, gdy okazało się, że jest "w ciąży" ;)

użytkownik usunięty
Oh_So_Kitty

W alterkach najfajniejsze jest to, że się zmieniają i że można zgadywać, która pojawi się następna. Moja ulubiona to zdecydowanie Alice, zaraz potem Buck i T. Za to sama Tara w zestawieniu z nimi jest bezbarwna i nudna, służy tylko temu, żeby można było czekać ze zniecierpliwieniem na kolejną przemianę.

Oh_So_Kitty

A co do alterek, od razu polubiłam Shoshanę... Alice i T. są świetne, Buck mnie irytuje, a co do Gimmie, zwyczajnie nie mam zdania ;D

auberginesgeneration

Shoshana Shoenbaum :D

ocenił(a) serial na 8
Oh_So_Kitty

Lubię wszystkie alter poza Gimme i T. - jakoś tak nie pałam do nich sympatią :P Natomiast z reszty trudno jest wyodrębnić kogoś, kto bardziej mi się podoba... Na początku nie mogłam zdzierżyć Buck'a, aż do momentu operacji Charmaine - pokazał się wreszcie od swojej kobiecej strony ;) Obecnie go bardzo lubię i współczuję tego "uwięzienia" w ciele kobiety. Alice jest fenomenalna! Coż ona nie wyrabia z tym głosem, minami, no cudeńko - Bree do potęgi ntej ;)
Ostatnio Shoshana jest genialna, no i Chiken też mi skradła serducho. I z niecierpliwością czekam na 3ci sezon :)

ocenił(a) serial na 9
Oh_So_Kitty

Shoshana Shoenbaum - podkręcają mnie psycholożki

ocenił(a) serial na 8
Oh_So_Kitty

Shoshana za genialne teksty i takie hipisowskie zachowanie. I Alice - taka "desperate housewife".

ocenił(a) serial na 8
Perttu

ja też najbardziej polubiłem Shoshanę :-)
a z wcześniejszych alterek - Buck! Choć polubiłem go dopiero w drugim sezonie :-)

ocenił(a) serial na 8
Oh_So_Kitty

Alice i Shoshana :)

Oh_So_Kitty

Buck! :D

Oh_So_Kitty

Po obejrzeniu całego serialu, najbardziej polubiłam Shoshanę, zaraz po niej Alice.

Buck miewał fajne wątki (poza akcją z barmanką)
Chicken rozczulała

T, Gimmie, Bryce to zdecydowanie najgorsze/si alterzy/alterki

Oh_So_Kitty

Najbardziej lubię Alice, Bucka i Shoshanę (całą trójkę tak samo). Za to nie znoszę T. ghrrr, ona tak mnie irytuje :/

ocenił(a) serial na 6
Oh_So_Kitty

Najbardziej polubiłam Alice i Buck'a. Natomiast T mnie bardzo denerwuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones