PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810427}
5,5 2 023
oceny
5,5 10 1 2023
Wu Assassins
powrót do forum serialu Wu Assassins

Nieźle zrealizowane mordobicie to w moim odczuciu zdecydowanie za mało, by poświęcić temu potworkowi nieudolnie łączącemu głupiutkie fantasy, kino kung-fu, gangsterkę i mroczny thriller aż dziesięć godzin. Scenariusz ma kilka fajnych, dramatycznych wątków, ale niestety giną one w zalewie absurdalnych pomysłów i okropnych dialogów („Odłamek mnichów wniknął w ciebie i zyskałeś ich moc”), a połączenie nieszczędzącej wulgaryzmów produkcji dla dorosłych z naiwnym fantasy wywołuje zgrzytanie zębami. Fajna obsada, sceny walk i intrygujący soundtrack nie zmieniają faktu, że to po prostu złe pod wieloma względami widowisko.

Recenzja: http://kulturacja.pl/2019/08/recenzja-serialu-wu-assassins/

Recenzje_Simona

W recenzji jest mały błąd cytuję :
"zanurzenia wody w głowie"

ocenił(a) serial na 4
Recenzje_Simona

Trochę smutne, że w takim potworku sceny walki są zrobione 3x lepiej niż w „Iron Fist”

bjjzone

Polemizowałbym.
Niektóre sceny walk są zrealizowane efektownie, ale mnóstwo też takich jak te z początku pierwszego odcinka, gdzie sztuczność tych scen bije młotem po oczach. Mam wrażenie, że główny bohater ma po prostu taki "talent" aktorski i nie daje rady, jednak tutaj nie jestem pewien, bo podobne sceny mają też inne postacie. Szczerze mówiąc po 5 odcinkach powiedziałbym, że sceny walk z Iron Fista, były bardziej realistyczne, łatwiej było mi uwierzyć, że walczą na prawdę niż w Wu Assassinie. Oczywiście nie wszystkie, jednak w mojej ocenie na chwilę obecną IF wygrywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones