Wychowane przez wilki
powrót do forum 2 sezonu

efekty

ocenił(a) serial na 8

jezu co sie stalo z efektami w tym sezonie? przeciez one sa tak tragiczne jak w podrzednej grze z 2002 r. ledwo zaczalem ogladac i dokowanie statku w strefe tropikalna i ucieczka z kwasowej wody az mnie wybily z rytmu, jakbym ogladal Tajemnice Sagali

plone

Potwierdzam, sam jestem w szoku. W stosunku do pierwszego odcinka poprzedniej serii to ogromna, ogromną przepaść. Pierwszy sezon pod względem CGI był dobry, ten jest tragiczny (przynajmniej pierwszy odcinek).

szary_lukasz

Chciałem napisać pierwszy odcinek drugiego sezonu w stosunku do pierwszego sezonu to tragedia. Nawet nie chodzi o to, że jest przekombinowany. Jest zwyczajnie ekstrelamnie słaby, jakby efektami zajmowali się zupełnie inni ludzie, zupełnie inna wytwórnia filmowa etc.

ocenił(a) serial na 4
szary_lukasz

Weź pod uwagę że pierwsze 3 odcinki pierwszego sezonu reżyserował Ridley Scott a Obecne jakiś amator bez doświadczenia

ocenił(a) serial na 6
plone

Mam dokładnie te same wrażenia. Przerwałem oglądanie, żeby sprawdzić czy jest coś na ten temat na Filmwebie. Interfejsy, statku i potem innych urządzeń, wyglądają na wygenerowane w zupełnie przypadkowy sposób. Fabularnie też jakieś bzdety. Pierwszy odcinek zdecydowanie nie rokuje.

ocenił(a) serial na 9
plone

Po prostu przestań jęczeć i nie oglądaj.

ocenił(a) serial na 8
fab_kas

po prostu nie wpierd*alaj sie miedzy wodke, a zakaske

ocenił(a) serial na 9
fab_kas

fab_kas i plone bijcie się, a ja zrobię o tym serial

plone

@plone pomyślałem że oni chcieli oddać hołd amidze. Serialą które miału grafikę generowaną na tym komputerze.

plone

Lata 90. Żałosne. Plucie odbiorcy w twarz. Ale czego się spodziewać po finale 1 sezonu.

plone

Jak to co się stało?? Przeszły najśmielsze oczekiwania....

ocenił(a) serial na 6
plone

Faktycznie niektóre efekty są słabe, a w pierwszym odcinku jest kilka takich dłuższych scen. Też po pierwszych minutach myślałem WTF co ja oglądam, ale później jest już lepiej.

ocenił(a) serial na 9
plone

Potwierdzam. Już po pierwszym epizodzie miałem podobne odczucia. Ten czołg to porażka. Wygląda zaskakująco nienaturalnie ale oczywiście nie o samym czołgu tutaj mowa. Hmm, wyobrażam sobie, że twórcy mają ograniczony budżet przed tworzeniem odcinków. Pierwszy sezon zyskał trochę sławy w kręgach ale umówmy się, nie zarobili na nim co seriale typu Wiedzmin czy Stranger Things. Nawet nie jest to produkcja Netflixa. Pewnie mieli do wyboru wykorzystać ten budżet który mają aby nakręcić kontynuację albo zaniechać całego projektu. Patrząc z tej perspektywy to się nawet cieszę, że 2gi sezon powstal. Trzeciego może już nie być.

plone

MOŻĘ FABUŁA SIĘ LICZY A NIE EFEKTY CO MÓZGÓ NIE MASZ ???????? TEN SERIAL TO 10/10 CHCESZ JEBAFASFBNENE EFEKTY TO OGLĄDAJ GŁÓWNO TYPU MARVEL CZY INNE SZAJSY TUTAJ JEST GŁĘBIA JEST FORMA JEST TREŚĆ INTRYGA IDALNY SERIAL EFEKTY SE W DUPDPDPDEEEE WSADZ CWELUCHU

ocenił(a) serial na 8
Gorissh

chyba zapomniales wziac dzis leki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones