PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595554}

Wygnańcy

Outcasts
6,5 484
oceny
6,5 10 1 484
Wygnańcy
powrót do forum serialu Wygnańcy

I jak Wasze wrazenia z pierwszego odcinka? Powiem szczerze, ze mam mieszane uczucia po obejrzeniu pilota. Draznilo mnie strasznie momentami ten brytyjski akcent tudziez wymowa co niektorych postac, co tym dziwniejsze, ze predzej mi to wogole nie przeszkadzalo w zadnym innym serialu a kilka brytyjskich wiadzelem. Efekty jak na razie z tego co pokazana sa b.dobre choc mogli pokaza wiecej scen w kosmosie podczas rozpadania sie statku. Po za tym troche chaotycznie zaczeto nam ukazywac swiat przedstawiony w serialu ale za pewne wraz z kolejnymi odcinkami wszystko bedzie napieralo wiekszego sensu. I na koniec bardzo wielki minus za smierc Bambera (Lee Adama z BSG) juz w 1 odcinku serialu gdzie przyznam sie, ze liczylem, iz odegra on jakasc znaczaca i wazna postac tak jak w BSG wlasnie.

Cinek_16

Bardzo lubię takie seriale - ale chyba zmarnowali tu potencjał - piloty zazwyczaj są jednymi z najlepszych odcinków - ten oceniam na 6-7 na 10. Mam w stosunku do niego bardzo mieszane uczucia, dużo głupich, niepotrzebnych scen i dialogów. Co do obsady to brak ciekawych postaci, nikt się nie wyróżnia... Jedynego fajnego i rozpoznawalnego zabili :) bardzo to było głupie z ich strony....

ocenił(a) serial na 7
Cinek_16

Dalej jest podobnie (jestem po 4 odcinkach). Klimat mniej więcej ten sam. Fabuła się rozkręca, choć powoli. Wydaje mi się, że nic wielkiego z tego nie będzie, choć ogląda się fajnie.

Aktualnie ocena w okolicach 7/10.

ocenił(a) serial na 7
Cinek_16

Muszę się zgodzić odnośnie usunięcia tak szybko Bambera. W pilocie to była najlepsza postać i trochę źle że tak szybko się go pozbyli. Obejrzałem dopiero dwa odcinki i mimo, że jest fajnie to czegoś jednak brakuje. Co mnie tylko dziwi sprowadzają się na obcą planetę i nie zabrali ze sobą żadnego środka transportu.

ocenił(a) serial na 6
Cinek_16

Pilot bardzo mnie zachęcił do serii.. dużo się działo, i było emocjonująco.. lecz potem niestety sie sypało z odcinka na odcinek. Generalnie nie jest źle.. ale narazie mimo faktu że istnieją wspólne wątki wszystkich odcinków, czuję że każdy odcinek ma zupełnie odrębną historię.. mam nadzieję że się rozkręci fabuła bardziej.. Na chwilę przypomniało mi się Earth2 niezapomniane, ale tylko na chwilę.. Jestem ciekaw co wymyślą.. narazie oglądam i jestem pełen optymizmu na przyszłość..

ps. Cześć FTW :)

ocenił(a) serial na 8
Cinek_16

Ja również powiem, że mi się podobało. Serial nie musi mieć ultra rwącej akcji by być ciekawym. Jest dobry, brak na razie głupot (zresztą trudno o wewnętrzne głupoty już przy pilocie, który dopiero obejrzałem). Zawiązanie sprawne: jest planeta, osiedleńcy, po pewnym czasie są napięcia i problemy, być może obcy gatunek człekokształtny i tyle. Więcej na start mi nie potrzeba jest interesująco - lepiej tak niżby całą parę wsadzić w pilot, a dalej zabraknąć miało powietrza. Daję duży kredyt zaufania serialowi, a jeśli pojawi się wydanie dvd i poziom będzie wysoki to myślę, że zamówię z Brytlandu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones