PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204708}

Wzór

Numb3rs
7,0 19 310
ocen
7,0 10 1 19310
Wzór
powrót do forum serialu Wzór

Znakomity serial

ocenił(a) serial na 7

Włączyłem pilota, żeby zobaczyć co coś to sobą prezentuje w ogóle, a tu niespodzianka - rewelacja! Obejrzałem pierwszy sezon i w tej chwili pobieram... to znaczy... kupuję na raty w cenie internetu kolejne. Każdy odcinek jest ze sobą powiązany, ale jednocześnie rozwiązują zupełnie inną sprawę, co sprawia, że jest zaskakujący i przewidywalny jedynie w niewielkim stopniu. Genialna obsada nadaje temu wszystkiemu obraz "odrobinę" lepszego "Malanowskiego i partnerów" :-).

Pandzioor

Popieram i mam pytanie.
Z jakiej strony kopiowałeś na raty w cenie internetu odcinki i czy były pokolei ?
Ja oglądam na internecie i na większości stron są pomieszane.

ocenił(a) serial na 7
Darciia

Polecam oglądać on-line na i i t v lub pobierać z piratebay'a.

ocenił(a) serial na 7
Darciia

Chociaż na i i t v może już nie być, po tym jak zamknęli megaupload a razem z nim megavideo czy jak to się tam nazywało.

Darciia

Wiecie gdzie można pobierać odcinki pojedynczo? Aktualnie pobieram z pirate.bay ale niestety jedyne jakie są to łączone 4 odcinki w jeden...a wolę osobno każdy mieć.

ocenił(a) serial na 10
Pandzioor

Popieram Twoją opinię, co do świetności serialu. Szkoda, że już się skończył, bo jest to jeden z najlepszych jakie oglądałem. Nie zgadzam się jednak z ostatnim zdaniem. Jak można porównywać Numb3rs do Malanowskiego? Przecież Wzór jest kilkanaście poziomów wyżej od Malanowskiego.

ocenił(a) serial na 7
matty24

To był raczej dowcip, nigdy nie oglądałem tych polskich "seriali kryminalnych", bo raczej mnie one śmieszą. Nie bawią - śmieszą.

użytkownik usunięty
Pandzioor

Wiem, że nie na temat, ale nie wszystkie polskie seriale kryminalne są do d*py. 'Pitbull' czy 'Glina', obie pozycje biją na głowę amerykański 'Wzór'..

ocenił(a) serial na 8

Czy biją na głowę to nie będę wchodził w dyskusję , bo nie ma to sensu .
Ale najlepszy polski serial kryminalny , moim zdaniem to "Fala Zbrodni"
A "Wzór" moim zdaniem jest świetnym serialem , aż żałuję , że się w szkole bardziej do matematyki nie przykładałem ;-):-) bo się gubię szybko w tych ich wywodach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones