PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170285}

Xiaolin - Pojedynek mistrzów

Xiaolin Showdown
7,3 3 373
oceny
7,3 10 1 3373
Xiaolin Pojedynek mistrzów
powrót do forum serialu Xiaolin - Pojedynek mistrzów

Maleńkie głosowanko (bo widzę, ze jednakowoż ten cudowny serial ma swoich fanów) na najlepsza postać. Postacie w kategoriach:
Ci dobrzy (Shaolin)
Ci źli (Heylin)
Neutralni (cała reszta)
I od razu uzasadnienie, czemu akurat ta postać. Głosowanie ma mieć charakter przyjacielski, wiec proszę się tu nawzajem nie obrażać i nie wyzywać.

Aby dac dobry przykład, sama zacznę:

Shaolin: Raimundo - bo w gruncie rzeczy, mimo licznych wad, posiada też zalety... no i jest "upadłym aniołem" (nie chce spoilerować)

Heylin: hmm... w pierwszej serii to był Jack (za boski makijaż i wymiatajace teksty), ale po kilku ostatnich odcinkach - BEZWARUNKOWO Chase Young. Za honorowośc, klasę i "bycie złym"

Neutralni: tu najtrudniej wybrać (bo czasem ciężko zaklasyfikować, czy ktoś jest z Heylinu czy po prostu zły), ale Sibini był całkiem ciekawy (niestety - zbyt krótko), no i ostatecznie pan Tohomiko to dość ciekawa postać (ojciec Kimiko, dla informacji).

Nayia

No to ja się wypowiem:

Shaolin- Clay XDD Lubię jego powiedzonka i jest chyba najbardziej sympatyczny (no i używa fajnego tai chi- ziemia) ale Raymondo też jest spoko ;) No i Dashi, wystąpił krótko ale polubiłem go

Heylin- Jack, za to że jest śmieszny, choć Chase też jest niezły, bardziej zły

Neutralni- Ciężko ustalić, chyba siostra Claya i jej gang ;)

Grimor

no właśnie, mnie się odcinka z siostrą Claya obejrzeć nie udało ^ ^'

ocenił(a) serial na 9
Nayia

Xiaolin - Omi i Raymondo.Omi-jego nie da się nie lubić.Raymondo - bo jest fajny.A i Dojo!
Heylin - Jack Spicer - po prostu mi się podoba!
Neutralni - {umieszczę tutaj}sensei Dashi.

ptus

Jak nie da się nie lubić Omiego, jak ja go nie lubię? XD

ocenił(a) serial na 7
Nayia

Shaolin:Raimondo-spoko gościu
Heylin:Chase Young-Prawdopodobnie najlepszy wojownik z Heylinu.Honorowy i ma spoko styl.
Neutralni-Tu sie nie moge zdecydować.Sibini jest ciekawy.

ocenił(a) serial na 10
Spider_Jerusalem

Shaolin: Raimundo Pedrosa - głównie za to, że kiedyś przeszedł na "drugą stronę mocy" ... ma fajny styl bycia.
Heylin: Jack Spicer - geniusz w robieniu "gadżetów", (czasami) zabawnie obraża adeptów, makijaż heh.
[P.S. Wuya - gdyby nie to, że jest duchem ... natomiast żywa ... rrrr ... fajny lachon ;P]
Neutralni: Klofange - prawdziwy twardziel ...

ocenił(a) serial na 9
LONGER_TOM

Shaolin: zdecydowanie Raimundo. uważam, ze najbardziej przypomina typowego nastolatka/dziecko(trudno określić ich wiek)i ogólnie ma fajną osobowość
Heylin: Jack Spicer, bo można się z niego pośmiać :D
Neutralni: hmmm... tu jest problem... no to może roboty-"rodzice Omiego" ;)

ocenił(a) serial na 10
Nayia

Shaolin: Omi (od czasu jego Heylińskiej wersji)
Heylin: Wuya (nie wiem czemu, ale lubiłam ją jeszcze zanim miała ciało)
Neutralni: Jermaine (nie wiem... bo nie uznał, że Omi to wariat)

Nayia

Z dobrych lubię Omiego :D Natomiast Kumiko strasznie mnie irytuje. Ze złych oczywiście Chase Yang ^^ (czy jak to się tam pisze). Lubiłam też Wuyę, ale zanim odzyskała ciało, bo przestała być zabawna i tylko podlizuje się Chase'owi >< A z neutralnych jakoś nikt mi nie przychodzi do głowy. Ogólnie rzecz biorąc oglądam tę kreskówkę tylko dla Chase Yanga :D

ocenił(a) serial na 8
Nayia

Xiaolin - Omi (bo jest cudny, malutki i jego łysina mnie poraża xD)
Heylin - Chase Young (bosski >.>)

Nayia

Shaolin - Kimiko xD < hmm... ta sympatia.. Chyba dzięki jej charakterowi, żywiołowi i feministycznej naturze XD ( kurde... mam wrażenie że mówie o sobie... ) >
Heylin - Chase Young <Jest zły ale jest też honorowym wojownikiem ;P >
Neutralni - Catnape [ Czy jak to tam się pisze...] <Zachowuje się jak kot ^^, Ma podły charakterek i lubi czerń... >

Nayia

Xiaolin - Dojo, bezwarunkowo, za ogólny komizm i za to, że jest smokiem. No i Omi - za jego wypowiedzi, w których zawsze coś pomyli.

Heylin - Chase Young. Nie dość, że to taki typ czarnego charaktera z zasadami, to jeszcze umie się zmieniać w jaszczura :).

ocenił(a) serial na 9
Nayia

Xiaolin - Omi i Kimiko
Heylin - Jack Spicer (kolo wymiata xD) i Chase bo jest suuper i ten jego głos.. ;)
Neutralni - hm... może Dashi.

ocenił(a) serial na 7
Nayia

A ja lubię:

Shaolin-Kimiko
Heylin-Jack i Wuja

ocenił(a) serial na 9
Nayia

No to tak:
Shaolin:Omi ^^ (za jego piękne kaleczenie języka)
Heylin:Jack oczywiście :3 (i wszyscy wiedzą za co) i Chase (za boski głos)
Neutralni:Katnappé (bo ja po prostu kocham koty ^^)

Nayia

Xiaolin - Mistrz Fung! - uwielbiam te jego teksty, nauki i te "1000 lat nieszczęścia" ('tak naprawdę to 968 ale 1000 brzmi bardziej dramatycznie')

Heylin - na początku uwielbiałam Jack'a, miał dobre teksty, nigdy nic mu się nie udawało, ale potem doszedł Chase, który miał superspokojny głos i świetnie walczył. Więc stawiam na Chase'a. (PS. Kto go dubbinguje? Bo nie jest napisane :

użytkownik usunięty
cyzia5

Shaolin - Dashi
Heylin - Wuya

Chasea dubbinguje Leszek Zduń

użytkownik usunięty

Tak, wiem, i szczerze mówiąc, nie cierpię jak dubbinguje czarne charaktery - za to w rolach tych dobrych jest dla mnie raczej niezastąpiony.

Nayia

Xiaolin - Raimundo - za jego niepowtarzalny styl bycia, a także Kimiko - za to, że ma charakter podobny do mojego ;)
Z drugoplanowych - Mistrz Fung - za boskie teksty i oczywiście 1000 lat ciemności!

Heylin - no którzby inny niż nasz drogi Jack? A za co? Za jego styl ubioru, za dogadywanie mnichom i za jego uroczą głupotę xD
Lubię też Chase'a, za jego honorowość.

Postacie neutralne - Megan (kuzynka Jack'a). Dlaczego? Sama nie wiem xD Jest sympatyczna! I Strażnik Skarbu Ślepego Szermierza. Jest niezły!

Nayia

Kimiko Tohomiko bo jest modna i lubi technologiczne nowinki i włada ogniem i jest dziewczyną
Raimundo Pedrosa bo jest fajny i na koniec zostaje uznany za najlepszego smoka
Omi[pamiętacie jak Jack zbudował roboty wyglądające jak Omi i wtedy te roboty mówiły że jest Omim Glutem] za to kaleczenie języka[jack rozkazuję ci zaraz puścić farbę][widzicie on myśli że ja mieszkam w jakiejś chacie]albo w odciku gdzie było rio reverso

ocenił(a) serial na 9
ginger_girl

Jejku oglądałem to jakieś dwa lata temu!
Shaolin - To Raimundo na równi z mistrzem Fungiem
Heilin - Wuuya ( jako duch obleśna, jako żywa kobieta niezła ; P )
Neutralni - Chak ( smok, znajomy Dojo, to ten co mu Jojo zakosił heh)

Nayia

Z Heylinu : Jack. Ma niesamowite teksty. A ta jego "najnowsza wersja okrutnego rechotania" jest super! (odcinek: "Sands of Time")

ocenił(a) serial na 8
Nayia

Shaolin: Raimundo - za to, jak stroi sobie żarty z Omiego w pierwszych odcinkach, poza tym sympatyczny ^^

Heylin: Chase Young, oczywiście. Wstyd się przyznać, ale jest po prostu boski, chociaż wolałam go po stronie Shaolinu, nadal honorowy.

Neutralni: Siostra Claya, bo mi się z neutralnych spodobała najbardziej

Muszę się przyznać, że tak samo jak Piyoko, oglądam serię głównie dla Chase'a ;)

użytkownik usunięty
Vithica

Jack Spicer jest super. Powinien być pierwszoplanową - a nawet - tytułową postacią, o wiele lepszy od nudnych frajerów z Xiaolin.

użytkownik usunięty
Vithica

Tak, jestem absolutnie przekonany, że Chase lepszy byłby po stronie dobra (również, a nawet jeszcze lepiej, jako nawrócony złoczyńca).

ocenił(a) serial na 9
Nayia

Xiaolin- Omi
Heylin- Chase Young
Neutralni- Chack

ocenił(a) serial na 8
Nayia

Xiaolin - Raimundo
Heylin - Jack
Neutralni - hmm... trudny wybór ;)

dorotadd

Xiaolin - Omi xd Kimiko też jest spoko ;d
Heylin - nie wiem czemu, ale nigdy nie lubiłam Jacka xD . Wolę Wuję i Chase'a ,.
Neutralni - Katnappe <3

ocenił(a) serial na 7
Nayia

nie pamiętam, kiedy ostatnio oglądałam xiaolin, ale ostatnio rozczytuję się w fikach, więc bohaterów nadal pamiętam :) Czyli po kolei:

Xiaolin - Omi - jest po prostu uroczy, taki niewinny a jednocześnie zadufany w sobie jak żaden inny bohater [nawet Jack!], no i ta jego niezdolność do ogarnięcia powiedzeń :3
Heylin - Jack i Chase - nie mogę się pomiędzy nimi zdecydować. Z jednej strony mamy młodego geniusza, który momentami bywa tak śmieszny, że z krzesła można spaść, a z drugiej starożytnego złego wojownika, choć honor nadal mu został. Ale najbardziej kocham tą interakcję między nimi - Jack taki psycho-fan, a Chase generalnie gardzący nim lub go wykorzystujący [czyste zuoo :3]
Nautralni - ludzie uznawali Dashiego za nautralnego, to niech będzie :) Okazał się całkiem inny niż się tego spodziewano i za to go kocham :) No i ta walka pomiędzy nim a Omim o szkatułkę [?] do zamknięcia Wuyi - it had the best final ever!

użytkownik usunięty
hayate_ootori_fw

Dashi jest raczej z Xiaolinu, w końcu sam go założył.

Nayia

Xiaolin - Kimiko w późniejszych odcinkach też Raimondo
Heylin - Jack i Wuya (tylko w ciele)
Neutralni - Katnaape

ocenił(a) serial na 8
Nayia

Xiaolin - Raimundo - za to że ma diabła za skórą, ale w gruncie rzeczy jest dobry :P
Heylin - Chase Young - a jakby inaczej, bardziej diaboliczny od raimunda a jednak cały czas honorowy i miesza zmysły głosem :P
Neutralni - Katnaape - bo jest popikana i zawsze chciałm być kobietą kotem więc :3

Nayia

Xiaolin- Omi
Heylin- Chase Young
Neutralni- Katnappe

ocenił(a) serial na 10
Nayia

Xiaolin-Kimiko i Raimundo
Heylin-Chase i tylko on :D

Nayia

Xiaolin- Omi
Heylin Chase Young.

ocenił(a) serial na 10
Nayia

Xiaolin- Raimundo bo często dokucza innym ale ogólnie jest dobry (jego kawały i wkręcanie Omiego jest zabawne)
Heylin- Chase Young bo mimo to, że to "czyste zło" jest honorowy i bywa iż pomagał mnichom
Neutralne- zdecydowanie kuzynka Jacka Megan

ocenił(a) serial na 7
Zuzuki_LikeLove

Xiaolin - Kimiko za niesamowite fryzury i zmysł technologiczny.
Heylin - Jack Spicer, zawsze lubiłam jego image i głos. Heylin go niedoceniał. Wszyscy uważali go za fajtłapę i tchórza. Nikt nie pamiętał o tym, że ten nastolatek sam robi armie robotów i mnóstwo innych urządeń! Dziwię się, że przy okazji pojedynków mistrzów nie wyzwał kogoś na pojedynek wiedzy czy coś takiego. Nigdzie nie było powiedziane, że to zabronione. Na pewno wygrałby. Zresztą w 2 ostatnich odcinkach widać, że niedocenienie go może być niebezpieczne.
Neutralne - urocza Megan:)

ocenił(a) serial na 7
Christine888

Wkradł się błąd, powinno być urządzeń.

ocenił(a) serial na 8
Nayia

Xiaolin - Omi
Heylin- Jack Spicer
Neutralni-CHASE YOUNG. Tak. Dla mnie od zawsze stał na straży porządku świata. Wielokrotnie pokazał swoje dobro:
-uświadomił Omiemu że to co widział w fontannie wiedzy to przeciwieństwo pokonania zła
-nienawidzi fasolki
-zabrał Wuyi moc dając jej ciało bez mocy
-zaprzestał okropnemu planowi Jacka i Fasolki z rodzicami Omiego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones