Yū Yū Hakusho
powrót do forum 1 sezonu
VanityGirl

Uzupełniając: serial włączyłam przypadkiem i niczego nie oczekiwałam. Później dopiero dowiedziałam się, ze jest to adaptacja znanej mangi (następnie anime). Sama nie znałam tej historii wcześniej, dlatego nie wiem czy fani oryginału będą zadowoleni. Natomiast jako osoba, która pierwszy raz spotkała się z tym uniwersum, mogę powiedzieć, ze serial mnie pozytywnie zaskoczył i dobrze się bawiłam podczas seansu. Choć jest to historia dość prosta i naiwna to bardzo naprawdę dobrze się go ogląda. Świetna muzyka, dobra gra aktorska i efekty specjalne. Akcja serialu jest szybka (co było dla mnie zaskoczeniem - zakładałam, ze będzie jak z koreańskimi serialami, które rozciągają historie na kilkanaście odcinków), co moim zdaniem wpłynęło na to, ze trochę ciężej jest zrozumieć głównych bohaterów/antybohaterow, ich motywacje i się do nich przywiązać (moze to pozostawiono na kolejne sezony).
Na razie serial przeszedł bez echa, ale mam nadzieje, ze to się zmieni i powstanie kontynuacja :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones