PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=379927}

The Wallflower

Yamato Nadeshiko Shichi Henge
7,4 1 360
ocen
7,4 10 1 1360
Yamato Nadeshiko Shichi Henge
powrót do forum serialu Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Co z tego, że kreska zostawia wiele do życzenia, jeśli przyćmiewa ją... wszystko inne. Nie wiem, czy widziałam inne anime, na którym śmiałam się aż tak bardzo, jak tutaj. To jest po prostu majstersztyk gatunku. Komedia pełną gębą, która jednocześnie porusza kilka głębszych wątków, jak samoakceptacja, tolerancja i szacunek. Co prawda drażniły mnie te dziwaczne 4 siostry Goth Loli, ale co tam...

ocenił(a) serial na 10
Lilith_Flame

aaa, zapomniałabym o najważniejszym ...(SPAM) pojazdy na kilometr też jakoś nie przeszkadzają w oglądaniu mimo swojej niepojętości;) No i oczywiście przebranie naszej bohaterki w chyba 5 odcinku, kiedy odbija porwanego Kyoheia... forma wprost stworzona dla niej. ale jej okrągła buzia z krwotokiem, albo kosą... bezcenny widok ^^
Do całości jest dobrze dopasowana muzyka, co jeszcze bardziej zachęca do oglądania i ta dziwna kreska w pewnym momencie jakoś znika.
Tak... zdecydowanie kocham to anime i polecam każdemu razem z serialem w realu:) Świetne spędzenie czasu z uśmiechem na twarzy i bez krzty nudy...

ocenił(a) serial na 9
Lilith_Flame

Masz rację... chociaż kreska była w pewnych momentach męcząca, te 4 debilki (goth, goth, loli, loli) też, a główna bohaterka miała coś mocno z głową, to jednak humor wcisnął mnie w fotel... świetne po prostu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones