PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771380}

Złote serce

Coração d'Ouro
5,7 98
ocen
5,7 10 1 98
Złote serce
powrót do forum serialu Złote serce

zakończenie serialu

ocenił(a) serial na 10

Ciekawa jestem zakończenia serialu. Do tej pory nie znalazłam opisów dotyczących zakończenia.
Chętnie obejrzałabym też w języku portugalskim odcinki

tessa19

Na końcu catarina zostanie skazana na karę smierci

Andzinka86

Ale w Portugalii nie ma kary śmierci.

bambinabimba

Spoiler
Kara będzie miała się odbyć na Florydzie.

Andzinka86

Dlaczego zostanie skazana?

tessa19

Wygląda na to, że TVP nie wyemituje całego serialu, lecz wyemituje tylko odcinki, które dotąd zakupiła. Ostatni odcinek nr 127 (z 326, które powstały) wyemitowany zostanie w czwartek 29 czerwca, po czym zastąpi go "Janosik".

durczog

Może to jedynie przerwa wakacyjna, a serial powróci na ekrany we wrześniu?

watercolor

Mam wątpliwości, bo ta przerwa następuje w dziwnym momencie. Ramówka wakacyjna wystartowała w ten poniedziałek i jakby mieli przerywać, to by przerwali właśnie wtedy. Zobaczymy jak się będą tłumaczyć, gdy będzie dym, że serialu nie ma :)

durczog

zrobmy cos w jednosci sila nie mozemy pozwolic zabrac sobie serialu trzeba tam dzwonic i naciskac ja dzwonilem ale jedna osoba nie dziala prosze zrobcie cos w zeszlym roku tez przywrocili kosem w wakacje na prosbe widzow dzwoncie

waldemardoczyk

TVP1 wraca dziś do 'normalnej' ramówki a serialu brak. Chyba rzeczywiście nie mają zamiaru go dalej dawać. Można by do nich pisać, pytanie czy serial miał takie zainteresowanie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones