PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038837}

Złoty chłopak

The Golden Boy
6,4 62
oceny
6,4 10 1 62
Złoty chłopak
powrót do forum serialu Złoty chłopak

Miała być walka ale wybuchła pandemia więc trzeba zrobić film dokumentalny. Wszystko kręci się wokół kasy ,KASA KASA KASA reszta to efekt uboczny !!!

lupus198116

Aha i co z tego?

pawelstarobrat

To że wartość artystyczna tego filmu żadna!

ocenił(a) serial na 8
lupus198116

To nie jest film artystyczny dzbany, tylko opowieść o wielkim pięściarzu, ale to trzeba sportem się interesować i boks kochać. Zarabiać na serialu, to Oscar już nie musi, zapewniam was... Jego majątek NETTO to 200 milionów USD, a marka GB Promotions wyceniana jest na 2 miliardy dolarów.

ocenił(a) serial na 9
pawgep77

Brawo!

ocenił(a) serial na 9
lupus198116

Musisz być strasznie wściekły na życie, które ci od samego początku widać nie wychodzi, skoro nienawidzisz - bo tym w rzeczywistości jest twój bełkot - tych, którym się wiedzie.

Wiktor_Lukomski

I tu się mylisz! Akurat jestem BARDZO SZCZĘŚLIWY! Jestem kinomanem i uważam po prostu że nie każda historia zasługuje na ekranizacje! Historia Maradony owszem ,Lewandowski już nie to było o niczym ...itd itp i tak samo Golden boy !Ale to moje zdanie ,nie baw się w psychologa bo ci nie wychodzi !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones