PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713334}

Z Nation

6,7 10 787
ocen
6,7 10 1 10787
Z Nation
powrót do forum serialu Z Nation

Serial anulowany

ocenił(a) serial na 8

Kilka godzin temu Syfy ogłosiło anulowanie serialu po 5 sezonach :(

ocenił(a) serial na 8
szyszkowskim

Dziwi Cię to? 4 sezon był dużo gorszy od 3 a 5 kompletnie nic nie wniósł jeszcze ta Geogre postać komletnie bez charyzmy. Ten serial mogli zakończyń na tyle sposobów ale na siłę ciągnęli.

Murfi mógł już dawno stworzyć sczepionkę w Zonie, jego powtórna przemiana w człowieka była głupia. Serial stracił cały wątek jak Murfy przestał być głównym celem.

ocenił(a) serial na 8
ChubakaCieLubi

Szkoda, mało jest seriali o zombie :(

ocenił(a) serial na 8
Gill_Harris

Mało? Walking Dead, Izombie i jeszcze pare na netflixie, o filmach nie wspomnę jest tego naprawdę sporo.

Znation był dobry nie dlatego że był o zombie ale dlatego że się wyróżniał.

ocenił(a) serial na 8
ChubakaCieLubi

W sumie, racja. Ale w mojej opinii Z Nation był jednym z lepszych. Miał to "coś", był po prostu oryginalny.

ocenił(a) serial na 8
Gill_Harris

Owszem postać Murfiego, ciekawi towarzysze, różnorodne zombie. Ponoć serial Ash jest świetny też o zombie.

ChubakaCieLubi

"Ash kontra martwe zło" to serial o demonach, a nie o zomie :) Co nie zmienia faktu, ze jet świetny, zachowany w stylu z oryginału, czyli trzeciej części filmu. Niestety również został skasowany po trzecim sezonie, a wątek urwany.

ocenił(a) serial na 3
Gill_Harris

Z Nation nie ma tego "czegoś".

Seriali jest wiele: TWD, Fear of the TWD, Kingdom, Dead Set i nawet (ale dopiero po dwóch odcinkach) wyglądające, że ma niezłą jakość wykonania Black Summer, ale ja to już naprawdę nie chce mi się przechodzić enty raz początku apokalipsy, a Z Nation to chłam najgorszy z całej stawki :) + jeszcze kilka, ale często wieje od nich taką amartorką jak od Z nation.

A i tak nic nie ma startu w ostatnich latach do Zombie Express... tyle, że film.

ChubakaCieLubi

Moim zdaniem jeśli już wrócił jako człowiek i nagle znowu się przemienił powinni zrobić że te jego moce są mocniejsze bardziej rozszerzone np. nasyła armię normalnych zombie na jakichś przeciwników albo inne zombie nad którymi nie ma kontroli ciekawsze zakończenie moim zdaniem a już na pewno bardziej rozbudowane.

ocenił(a) serial na 8
szyszkowskim

Całe szczęście! Cztery serie oglądałam z prawdziwą przyjemnością,ale piąty to po prostu groteska. Ciągnięta na siłę groteska bez jasnego celu. Wymęczył mnie ten sezon niemiłosiernie.

ocenił(a) serial na 9
Andreaszczecin

Aż taki ten 5 sezon nie jest zły.
Najgorsze to 4 pierwsze odcinki gdy akcja dzieje się w tych przytułkach.
Potem jak ekipa rusza w drogę to serial wraca do starego stylu.
5 sezon dla mnie ocena na 7.

ocenił(a) serial na 10
szyszkowskim

Na netflix nie ma 5 sezonu gdzie obejrzec ? Zalukaj ?

szyszkowskim

6 sezon chyba będzie tak wnioskuje z profilu serialu na ingramie

arocola

Z profilu na Instagramie, który przed momentem przejrzałem, wynika jedynie tyle, że twórcy chcieliby powrotu serialu. Są też petycje w Internecie. Na tę chwilę sprawa wygląda na zamkniętą - szóstego sezonu nie będzie.

Ale ci sami twórcy za parę dni pokażą na Netflixie serial z tego samego uniwersum zat. "Black Summer".

ocenił(a) serial na 8
Amerrozzo

No ale kurcze wszystko co było ciekawe skończyło się w 4 sezonie. Najciekawszy bez wątpienia był 3 sezon. 1 i 2 był bardzo dobry. 4 sezon wyraźny spadek jakości ale 5 sezon to gwóźdź do trumny i jeszcze te zombie krakersy.

Koniec końców największym zagrożeniem była zona, 3 sezon był super ciekawy bo doprowadzili Murfiego do zony osiągnięto cel w zonie go wyleczyli i opracowali szczepionkę. I co? i dupa bo okazało się że jest ona jakaś trefna i ludzie w zonie zaczeli wariować moim zdaniem bardzo słaby ruch by przedłużyć żywotność serialu.

Jeszcze uczynienie z Roberty jakiegoś specjalnego nieumarłego na koniec 5 sezonu kompletnie bez sensu.
Trzeba wiedzieć kiedy kończyć.

ocenił(a) serial na 6
szyszkowskim

powinni byli zakończyć na 4
5 sezon był beznadziejny to może i lepie ze to koniec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones