PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745588}

Z archiwum X

The X Files
7,0 13 439
ocen
7,0 10 1 13439
4,7 3
oceny krytyków
Z archiwum X
powrót do forum serialu Z archiwum X

Widzę, że po wczorajszym/czy jak kto woli przedwczorajszym 8 odcinku to nikt do teraz jeszcze nawet pół słowa o nim nie napisał :) A akurat ten 8 odcinek 11 sezonu był jednym z lepszych licząc od 8 sezonu włącznie do teraz ;) Nie nastawiam się jednak na naglą zmianę w 9 i 10 odcinku - to będzie smutny koniec końca "Z Archiwum X". To już nie te czasy, i twórcy to wiedzą, żeby nas szokować dziwnymi stworami - świat w którym żyjemy jest i bez tego bardzo dziwny co pokazał odcinek 7. Nie zmienia to jednak faktu, że te sezony nie powinny już powstawać, i niczego nie wyjaśnią. Po ostatnim odcinku będziemy w tym samym miejscu co po "The True" 9 sezonu. Nikogo już nie interesują kosmici, ani nie dziwią... są i już. Nie tego się chyba spodziewaliśmy

ocenił(a) serial na 5

Na końcu musi być ślub. W każdym porządnym filmie na końcu jest ślub. Powinni się pocałować i odjechać na tle zachodzącego słońca.

ocenił(a) serial na 9
Statler

mi się nowy sezon bardzo podoba 8 odcinek jeden z najlepszych nie wiem co chcecie jak sobie oglądałem dawne archiwum to dużo odcinków było słabych szczególnie koniec

ocenił(a) serial na 8

Jeden z bardziej "klasycznych" odcinków, oglądając go miałem wrażenie, że to odcinek z któregoś z sezonów z lat 90... Nowe odcinki nie są złe, są po prostu inne, mi mimo wszystko dobrze się ogląda co tydzień nowe The X - Files.

psycoma

Są złe. O ile pierwszy, piąty i ósmy, ten ostatni klimatem przywodzi odcinki z lat 90 oglądało się rewelacyjnie to przy reszcie odcinków zastanawiam się jak długo jeszcze można puszczać Muldera i Scully siedzących przed telewizorem w szlafrokach/ dresach i kapciach. I tociągłe przypominanie tego co już wiadomo od jakiś piętnastu lat - że para ma swój pierwszy raz za sobą.

ocenił(a) serial na 4

Akurat to był chyba jedyny epizod godny uwagi po powrocie na ekrany, oglądało się go świetnie. Jednakże jak kolega wyżej napisał... para bohaterów jest widocznie przemęczona i nie podoba mi się to. Mam wrażenie, że całość wygląda jak za karę, nie ma entuzjazmu a dodatkowo główny wątek jest naprawdę nijaki. No cóż, my wyrośliśmy z Archiwum X, twórcy wyrośli, Gillian i David również. To się nie klei w całość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones