PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745588}

Z archiwum X

The X Files
7,0 13 438
ocen
7,0 10 1 13438
4,7 3
oceny krytyków
Z archiwum X
powrót do forum serialu Z archiwum X

Już wkrótce!

ocenił(a) serial na 7

W poniedziałek o 21:00 na Polskim FOX HD, nie przegapcie:)

ocenił(a) serial na 5
miodas_fw

Gdyby nie opcja "mój asystent" zapomniałbym na śmierć:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
miodas_fw

Słaby pilot, na plus czołówka i ostatnia scena, cała reszta to takie meh. Inny klimat inna konspiracja. Aktorstwo też nie na za wysokim poziomie, Anderson daje rade ale Duchovny to tragedia.

ocenił(a) serial na 7
Hawkarooney

Z przykrością muszę się zgodzić - niestety poniżej oczekiwań. Zapowiada się kolejny cliffhanger, będę oglądał ale chyba tylko z sentymentu.
Co do samej fabuły to nie ma zaskoczenia, miała być kontynuacja wątków alienowych i rzeczywiście jest - jak dla mnie zbyt mocno eksponowana ale taka forma też znajdzie swoich fanów.
Gra aktorska ledwie przenikała przez warstwę botoksu, nie zestarzał się chyba tyko Skinner:)

Hawkarooney

ZNAFCY kuwa... koń by się uśmiał...
50 twarzy sreja na 10? serio????? a oceniasz kontynuację kultowego serialu na "meh"... ?

ocenił(a) serial na 7
karola_korys

50 twarzy greja na 10 WTF...

miodas_fw

Twój przedmówca ocenił 50 twarzy greya na 10, a kultowość z archiwum x mierzy "słabą grą aktorską"? To jakaś pomyłka, zastanawiam się, po co taki ktoś w ogóle ogląda nowe odcinki, skoro najwyraźniej nie wie, z czym ma do czynienia. Z archiwum X to serial specyficzny, z dość zawiłą i zapętlającą się fabułą, a główne role należą do aktorów grających prawie wyłącznie w serialach, nie każdy będzie się tym jarał, a już na pewno nie ktoś kto Graya ocenia na 10....

ocenił(a) serial na 10
karola_korys

Podpisuję się całkowicie pod tym komentarzem. X Files rządzi i kropka;) Moim zdaniem gra aktorska jak zawsze świetna. I widać powrót do starych nawyków: Mulder swoje a Scully swoje, przeciwnie do Foxa:D Stare dobre czasy...

ocenił(a) serial na 4
Hawkarooney

Z grą aktorską jest ok, moim zdaniem to Anderson słabo...
Gorzej póki co z fabułą, ten "reset" głównej osi X-Files póki co nie ma sensu; jedna dziewczyna i nagle Mulder zmienia zdanie odnośnie wszystkiego co widział i doświadczył w 9 sezonach ?
CSM ? Fajnie, lubię gościa, mój ulubiony Villain, ale ja pamiętam finał 9-ego sezonu.
Rakiety nie trafiły ?.......

ocenił(a) serial na 5
miodas_fw

Czy to płatna tv? bo się nie orientuje. Mam z 200 kanałów w zwykłym pakiecie ale nie oglądam tv.

ocenił(a) serial na 7
Patrick_2

Na większości platform tv jest za darmo, ja mam w vectra, jest też na standardowym nc+, reszta nie wiem.
To bedzie pierwszy raz kiedy cokolwiek obejrzę na tym kanale, głównie puszczają shit'owe seriale z US.

ocenił(a) serial na 5
miodas_fw

Znalazlem ten kanał i mam go na platformie UPC. Nie sądziłem, ze "nowy serial" tak szybko, premierowo puszcza w Polsce, na darmowym kanale.

ocenił(a) serial na 3
Patrick_2

W końcu producentem jest ta stacja więc co w tym dziwnego?
A tak poza tym to ten kanał nie jest darmowy :)

ocenił(a) serial na 10
23_ft_under

Jaki lektor był podczas odcinka w Foxie?

ocenił(a) serial na 7
matix457

Wersja polska na zlecenie Fox International Channels - SDI Media Polska
Tekst: Bartosz Luboń; Czytał: Maciej Gudowski

ocenił(a) serial na 5
23_ft_under

Nic nie jest darmowe. Chodziło mi o to ze to nie jest kanał premium płatny dodatkowo jak HBO czy inne. Bardzo dziwna stacja, drugi raz pod rząd ten sam odcinek idzie. Czy to normalne?

ocenił(a) serial na 7
Patrick_2

Dla spóźnialskich:) dziwne to jest to, że canal+ uruchomił kanał, na którym wszystkie filmy/programy lecą godzinę pożniej niż na głównym kanale - pytam się po co to komu??

ocenił(a) serial na 6
Patrick_2

FOX nie jest do końca darmowy. Ja sam mam jeden z pakietów w UPC i go nie posiadam, tylko tym razem odkodowali na nieco ponad miesiąc abonentom niektórych pakietów, do 29.02 chyba

ocenił(a) serial na 5
Flashi3q

A, czyli to tylko taka promocja i zakodują niedługo?. No widzisz, ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Czyli w zwykłym pakiecie jeszcze gorszy szajs niż to co tam prezentuja. Hehe. Szkoda marnowac czas i hajs na TV.

ocenił(a) serial na 6
Patrick_2

Tia, pod koniec lutego zakodują ponownie FOXa. Tak jest chyba tylko w tym pakiecie select czy jakoś tak. Sam go mam i straszna bieda z oglądaniem czegokolwiek ciekawszego, ubolewałem, że nie mam nawet foxa, więc nawet się cieszę. A tak to od biedy TNT, Comedy i kilka innych.

miodas_fw

jeszcze 35 minut :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones