PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745588}

Z archiwum X

The X Files
7,0 13 413
ocen
7,0 10 1 13413
4,7 3
oceny krytyków
Z archiwum X
powrót do forum serialu Z archiwum X

po tylu latach, pomimo tego że teraz jest środek dnia, wciąż mam stracha jak leci muzyka na początku serialu. brrrrrrrrrr

ocenił(a) serial na 7
abracadaver

Bardzo się cieszę, że pojawiły się nowe odcinki.
Pamiętam jak miałam ustawiony dzwonek w telefonie z melodią z Archiwum X. Do tej pory mam sentyment to tej melodii. Chyba do niej powrócę :)

ocenił(a) serial na 10
peaches

Ja od ładnych paru lat mam ten dzwonek ustawiony i nigdy nie zamierzam go zmieniać;) I cieszę się jak durna kiedy słyszę go u kogoś innego XD Serial zaczęłam oglądać gdy miałam jakieś 11-12 lat i muzyka mnie jakoś nie przerazala, co innego niektóre potworki z odcinków:)

ocenił(a) serial na 7
peaches

ja przez długi czas też miałam ustawiony i zawsze mnie przerażał :D może znowu ustawię :D

peaches

Ja też mam ogromny sentyment do tej melodii. Nawet szkoda byłoby mi ją ustawiać jako dzwonek, bo bałabym się, że mi spowszednieje. Tak bardzo mi się kojarzy z dzieciństwem, jak żadna inna i chyba żadna piosenka nie wywołuje u mnie tyle emocji i wspomnień, co ta melodia :)

ocenił(a) serial na 10
abracadaver

Mam to samo:)

ocenił(a) serial na 8
abracadaver

I napis w kolorowej chmurce : Tylko dla dorosłych :)

abracadaver

O rety!! Jak byłam dzieckiem ta muzyka była dla mnie przerażająca - uciekałam z pokoju i zatykałam uszy. Nienawidziłam jej :) Myślałam, że to tylko moje chore odczucia haha :D Ta muzyka jest zdumiewająca.

ducky

Też tak miałam :D a potem w nocy koszmary haha do tej pory działa na mnie podobnie, nic nie straciła, wciąż utrzymuje ten sam klimat, mimo upływu lat

ocenił(a) serial na 7
abracadaver

hahah mam tak samo :D

ocenił(a) serial na 10
abracadaver

Heh, genialny Mark Snow. Słyszałam naprawdę wiele różnych wersji tej melodii i każda była super. Jedna z lepszych leci na końcu 2ej kinowki.

ocenił(a) serial na 7
foxys88

Tak, też uwielbiam tę wersję. Aczkolwiek każda możliwa wersja tego utworu to po prostu majstersztyk i magia.

ocenił(a) serial na 10
foxys88

Hehe i nawet Mulder ma te melodie jako dzwonek ustawioną :D

ocenił(a) serial na 10
abracadaver

Hehe, nawet Mulder ma te melodie jako dzwonek ustawioną :D

ocenił(a) serial na 8
foxys88

To już była parodia jak cały 3 odcinek.

ocenił(a) serial na 8
abracadaver

Oj tak nadal robi wrażenie muzyka z czołówki.

abracadaver

Stara czołówka extra a muzyka mmmm wciąż mam dreszcze jak ją słyszę. Dreszcze strachu :) i przyjemności :)

ocenił(a) serial na 10
abracadaver

ogólnie muzyka z x-files jest genialna. czołówka jest kultowa, ale jak teraz oglądam stare odcinki, to zwracam uwagę na melodie w tle. np. w 7x11 (jak Mulder "spotyka" siostrę) leci taka świetna muzyka nadająca charakter tej scenie. jeszcze w 8x01 jak pokazują Scully, to też mi się bardzo podoba - BTW robi się taka smutna scenka - Scully sama :(

teardropNo5

Po pilocie jednym słowem tragedia.
Aktorstwo Muldera koszmarne....

Maverick0069

Ja tam wielbiam Muldera po narkotycznych grzybkach xD

ocenił(a) serial na 7
teardropNo5

Tak, melodia z "Closure" (S07E11, właśnie powtarzali ten odcinek na FOX) jest cudowna. Ja jeszcze uwielbiam fragment piosenki Moby'ego "The sky is broken" w S07E17, "All Things", który leci w słynnej scenie "odgarniania" włosów śpiącej Scully przez Muldera;) Za każdym razem jak słyszę ten "pikający" kawałek mam ściśnięte serce:)

ocenił(a) serial na 10
agola

taaa... ta piosenka też fajna i te z dzisiejszego odcinka też super :) a "all things" = <3

ocenił(a) serial na 8
teardropNo5

Czy tylko mi się wydaje że piosenka z końcówki wczorajszego (5) odcinka nie pasowała? Mark Snow miał też mniej mroczne kompozycje. Pamiętam bo miałem kasety magnetofonowe z muzyką z serialu i filmu kinowego. Na upartego mógł dać jakiś inny utwór. A nie pioseneczkę a'la lata 60-te. Jakby z innego serialu.

ocenił(a) serial na 10
romo_filmaniak

właśnie mi się wydaje, że specjalnie dali piosenki w tym odcinku, żeby trochę "zmodernizować" X-Files

ocenił(a) serial na 7
agola

Właśnie odkryłam, że ta hipnotyzująca melodia z "Closure" to też Moby. "My weakness".

agola

powiedzcie mi pilnie nazwe kawalka z 5 odcinka z 27 minuty gdy mulder ma faze spiewa jakis facet z chrypką
kojarzy ktoś nazwe piosenki lub kapele?

teardropNo5

rzeczywiście, dobrze, że postanowili utrzymać starą czołówkę, nadal czuć ten klimat

ocenił(a) serial na 9
abracadaver

Bardzo się cieszę, że twórcy nie zmienili tej czołówki. Wielki im za to ukłon.

ocenił(a) serial na 7
abracadaver

dokładnie tak samo :) słyszysz tą muzykę i wiesz co się święci...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones