PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745588}

Z archiwum X

The X Files
7,0 13 425
ocen
7,0 10 1 13425
4,7 3
oceny krytyków
Z archiwum X
powrót do forum serialu Z archiwum X

Ten odcinek to najlepsza amerykańska komedia, jaką widziałem od lat! Serial naprawdę daje radę! Odcinek 1, bardzo fajnie wprowadza i daje nadzieję na duże emocje w przyszłości, ale w trzecim zwalili mnie z nóg!

ocenił(a) serial na 1
reynewan79

oglądam właśnie serię z 2016 i śmiem twierdzić , że to jakieś nieporozumienie jest od 3 odcinka to komedia się zrobiła... chyba pomysłów starczyło im na dwa (2) pierwsze odcinki - potem jest tylko gorzej...

ocenił(a) serial na 3
Fanwebfilm

Nie oglądałeś poprzednich sezonów, co?

użytkownik usunięty
reynewan79

Przyznam szczerze, że popłakałam się ze śmiechu oglądając ten odcinek DWUKROTNIE. Świetny żart ze strony producenta :)

ja też dwukrotnie i kiedyś, kiedy będą już multimedialne nagrobki, chciałabym, żeby się wyświetlał na moim. Serio

reynewan79

Mnie też powalił, bardzo fajny odcinek :).

reynewan79

Też mi się podobał odcinek trzeci, ale moje pytanie - CO się stało z wątkiem z odcinka pierwszego? Z każdym odcinkiem coraz więcej humoru tylko już gorszej jakości

ocenił(a) serial na 10
kochamczeresnie

Wątek z odcinka pierwszego będzie kontynuowany w odcinku szóstym, który będzie za tydzień.

matix457

Pozostaje trzymać kciuki, że wyrobią się z zamknięciem wątku w jednym epizodzie

ocenił(a) serial na 3
reynewan79

10x3 to świetny odcinek, miła odrutka po tragicznych pierwszych dwóch.

reynewan79

trzeci jak trzeci ale PIĄTY to jest dopiero mega komedia
aż się zakrztusiłem ze śmiechu i ledwo mnie odratowali

barcapany

potwierdzam, choć chyba śmiałem się bardziej na trzecim, widać że reżyser ma bzika na punkcie dragów, a co do 4 odcinka, czy nie było już kiedyś odcinka ze śmieciowym potworem!?

ocenił(a) serial na 8
reynewan79

S06E15, ale to był nieco inny wątek, potwór był alegorią utopijnego totalitaryzmu.

reynewan79

Ten odcinek to nieporozumienie. I wcale nie chodzi o konwencje komediową, wręcz przeciwnie, lubię komediowe odcinki w "z archiwum x" czy "supernatural". Ale ten odcinek był po prostu słaby i nie śmieszny. Gra aktorska leżała i kwiczała, żarty były wprowadzone na siłę. Po prostu żenada!

reynewan79

Zgadzam się w 100%. ! Z kolei Scully siedząca na łóżku w hotelu a później flirtująca z Jaszczurem w sklepie z telefonami rozpala moje zmysły :)

reynewan79

zwróciłes uwage przy czyim grobie Mulder rozmawiał z potworkiem ?

bananowiec51

nie, ale wyczuwam kolejny smaczek ;)

reynewan79

kim manners

bananowiec51

TAK! Sprawdziłem wcześniej, świetny pomysł!

ocenił(a) serial na 7
reynewan79

To poczucie humoru, ironiczność, odwracanie ról, gra na kliszach. Ja pierdykam, miałem i mam wrażenie jakby scenariusz pisał im Sapkowski. Genialny odcinek.
Reszta sezonu średnia. Za bardzo naśladują styl starych odcinków. Nie zauważyli ewolucji jaką przeszły seriale w ciągu dekady. Mimo wszystko przyjemnie jest wrócić do starych bohaterów.

SkowronskiJM

Odcinek zwariowany jak opowiadanie Sapka "W leju po bombie" ;) pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
reynewan79

Tego nie znam. Sapek to dla mnie Husyci i Wiesiek. Trzeba będzie to kiedyś nadrobić :)

SkowronskiJM

To znajduje się w zbiorze opowiadań pt. Coś się kończy, coś się zaczyna, jak lubisz Wieśka to musisz to przeczytać, dwa opowiadania do niego nawiązują, co do Reynevana, Szarleja i reszty husytów, MAM NA ICH PUNKCIE ZAJOBA!!! Pięć razy przeczytałem, nie licząc godzin z niesamowitym audiobookiem ;)

reynewan79

Właśnie skończyłem oglądać i podzielam Twoje słowa! REWELACJA! Nie dość, że się uśmiałem to jeszcze na prawdę mnie wciągnął no i świetnie spojrzenie na temat "monsters inside us".

ocenił(a) serial na 7
reynewan79

Dokładnie, ładnie się uśmiałem :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones