PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745588}

Z archiwum X

The X Files
7,0 13 439
ocen
7,0 10 1 13439
4,7 3
oceny krytyków
Z archiwum X
powrót do forum serialu Z archiwum X

Nie jest to jakis fenomenalny odcinek, ale klimat jest. Spisek w tle się przewija, ale na szczęście nie ma obcych pełzających po ziemi. Product placement Forda no i zapowiedź jeszcze lepszego kolejnego odcinka. 7/10

ocenił(a) serial na 7
marckoza

Zdecydowanie bardziej podoba mi się taka forma, gdzie każdy odcinek traktuję o czymś innym. Pilot zepsuł trochę pierwsze wrażenie - rozumiem potrzebę tworzenia podwalin fabularnych opierających się na współczesnych wydarzeniach (inwigilacja, Snowden itp.), ale coś tu jednak nie grało, nie wspominając nawet o tym, że patrząc na Muldera widziałem Hanka Moodyego.
Drugi odcinek pozytywnie mnie zaskoczył, ciut lepsza gra aktorska (widocznie David musiał się, że tak powiem "dotrzeć"), mniej CGI - liczę na taką właśnie formę, bez zbędnego bełkotu - w starym stylu. Za to właśnie ludzie kochają X-Files. Szkoda, że jeszcze tylko 4 odcinki...

ocenił(a) serial na 8
marckoza

Świetny odcinek. Jeśli kolejne utrzymają chociaż ten poziom, to można liczyć na dokręcenie odcinków. O takie pojedyncze sprawy już się nie boję, ale zastanawiam się jak rozwiną główny wątek zarysowany w pilocie.

ocenił(a) serial na 10
marckoza

Ciekawa sprawa bo Founder's Mutation miał być piątym a drugi mial być Home Again

marckoza

No i wymóg czasu politpoprawności się pojawił, hinduski lacho-ciąg.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones