PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745588}

Z archiwum X

The X Files
7,0 13 427
ocen
7,0 10 1 13427
4,7 3
oceny krytyków
Z archiwum X
powrót do forum serialu Z archiwum X

O czym to jest? To jest komedia?
Kuźwa, chyba pierwszy odcinek XFiles, którego nie jestem w stanie obejrzeć do końca. Mulder zachowuje się jak idiota biegając z komórką, której nie potrafi obsługiwać, jakiś jaszczur zmieniający się w człowieka pracujący w salonie GSM.
Co to do cholery jest???

Ja chcę stare XFiles!!!

ocenił(a) serial na 7
pixel70

to jest odcinek z serii tych humorystycznych, ktore tez pojawialy sie w starych sezonach, chocby Bad Blood z 5 sezonu. Chociaz dla mnie niepotrzebnie go wsadzili do sezonu ktory ma tylko 6 odcinkow..

Sulek115

W odcinku " Bad blood,, humor był na wysokim poziomie, tutaj to jakaś porażka.

ocenił(a) serial na 7
Ash1234

kwestia gustu, dla mnie nie humor nie był zły

pixel70

Skoro udało mu się mnie pozbawić, to znaczy, że był ok;) Poprzednie wiały nudą. Zwłaszcza irytowała mnie ta nowa ostrzykana botoxem Scully. Ten był w dobrym stylu Bad Blood. Kupiłam to.

pixel70

Też się trochę zdziwiłem oglądając 3-ci odcinek trochę pojechali , ja sobie wyrobiłem takie zdanie że to odcinek pastisz ,celowo zrobiony w stylu humorystycznym ,były podobne odcinki w starych sezonach , ten odcinek przypomina trochę taki styl horrorków lub filmów z lat 80 , celowy zabieg niemniej jednak trochę to dziwne tak pomyślałem po oglądnięciu ale kilka razy się uśmiechałem podczas oglądania , widać że odcinki będą różne każdy inny i dobrze ,

ocenił(a) serial na 5
robin_1752

hahaha, ja jestem przekonany, że to była parodia z jakiejś okazji, albo po prostu taki "kicz-prezent" dla widzów. Ja to potraktowałem jako żart i odprężenie :)

pozman

Bo dokładnie tak trzeba traktować jak mówisz ten odcinek jako żart i odprężenie :-) przyznaję że całkiem zabawny był ten odcinek,, ale mnie zaskoczył bo nie spodziewałem się takiego odcinka. Na początku myślałem że to facet się zmienia w jaszczura a to na odwrót jaszczur się zamienia w faceta :-) rozwaliła mnie ta scena z Scully w salonie komórkowym :-) albo ten dziadek co podglądał przez te zwierzaki na ścianie , i kilka zabawnych monologów , jajcarski odcinek nie ma co :-) :-)

ocenił(a) serial na 8
robin_1752

Ja się uśmiechnąłem tylko raz. Kiedy usłyszałem dzwonek z telefonu Muldera.

romo_filmaniak

Cały dialog na cmentarzu Muldera z potworkiem był zabawny łącznie z tym,
gdy stworek opowiadał historyjkę :) Wizyta Muldera u tego psychiatry też bezcenna.

pixel70

Drugi odcinek był całkiem niedaleko starego klimatu. A teraz czekam na kogoś, kto napisze, że nie był :D

ocenił(a) serial na 7
distinct

Był :) Drugi i czwarty były najbliżej starego XF, trzeci był teoretycznie blisko Jose Chung's From Outer Space, Dreamland czy Bad Blood, ale brakło mu subtelności tamtych odcinków. I właśnie - klimatu. Tych "jaj" było jak dla mnie trochę za dużo. Niemniej odcinek nie był zły. Też irytuje mnie nieco robienie z nich, zwłaszcza z Muldera, jakiegoś odklejonego gościa, który zachłystuje się ze szczęścia np.tym, że jego smartfon robi zdjęcia. Przecież on zawsze interesował się nowymi technologiami, przyjaźnił się z Samotnymi Strzelcami itd. W dodatku ma sklerozę, bo nie pamięta, że z takim "myślopotworem" jak z S10E04 już się zetknęli, w "Arkadii", i twierdzi, że taki ktoś nie może istnieć. Scenarzyści, hello!

pixel70

Najlepszy odcienek jak do tej pory. I tak powinno zostac, bo im inaczej nie wychodzi.

pixel70

Ucieszyłam się jak usłyszałam, że będą kręcić po tylu latach serial Z archiwum X i też jest rozczarowana. Kiedyś to było pyszne ciasto a teraz zakalec się z tego zrobił.

pixel70

W xfiles zawsze były odcinki humorystyczne. Kilka z nich napisał Darin Morgan. Odcinki jego autorstwa tj. "Jose Chung's From Outer Space" były bardzo specyficzne, a sam autor zawsze lubił sobie robić żarty z Muldera poprzez np. jego słynny dziewczęcy krzyk w odcinku, który wspomniałam. Dlatego w ogóle nie zdziwił mnie koncept tego odcinka, bo w założeniu miał być on groteskowy i po prostu dziwny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones