PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11878}
7,6 1 027
ocen
7,6 10 1 1027
Z biegiem lat, z biegiem dni...
powrót do forum serialu Z biegiem lat, z biegiem dni...

Jakże przydała mi się pamięć o tym serialu na zajęciach z teatru Młodej Polski! Wspaniałe pomysły połączenia autentycznych postaci (w tle narracji) z bohaterami ich utworów! Ich wontki przewijają się przez cały serial. Moje ulubione to: komiczny Fikalskiego i tragiczny Bałuckiego.
W atmosferze TAKIEGO Krakowa na prawdę można się zakochać!
A tylu znakomitych ról aż nie sposób spamiętać...

Kto nie widział, niech zobaczy koniecznie (zwłaszcza trzy pierwsze odcinki, potem robi się gorzej...)!

ocenił(a) serial na 5
Woyciesz

Wszystko ładnie, ale co to są 'wontki'?
Z ostatnim zdaniem się nie zgodzę. Początek świetny, a potem przeciętnie aż do siódmego odcinka, czyli "Moralności pani Dulskiej".

ocenił(a) serial na 10
qqryqu

A mnie właśnie najbardziej zapadły w serce odcinki poświęcone szalonej Julce, a szczególnie piąty odcinek. Uważam, że był kapitalny! Za to pierwsze jakoś do mnie nie trafiły. Jednak trzeba przyznać, że to świetna polska produkcja i zupełnie nie rozumiem, dlaczego dziś tak mało znana i trudno dostępna. Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 8
Vivienne2

Może dlatego, że powstała w latach osiemdziesiątych na resztkach sprzętu i koszmarnych taśmach, bez porządnego remasteringu prawie nie da się już tego oglądać, niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones