PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766273}

Zabójcza broń

Lethal Weapon
7,5 4 489
ocen
7,5 10 1 4489
Zabójcza broń
powrót do forum serialu Zabójcza broń

Pytanie do osób, które mają za sobą już te kilkanaście odcinków.
Ja sam pooglądałem jakoś 6 i choć przyjemnie mi się oglądało, to każdy odcinek wydawał mi się pewnego rodzaju zamkniętą całością. Sprawiło, że nie wciągnąłem się w historię na tyle, by z niecierpliwością wyczekiwać kolejnego odcinka i po dwutygodniowej przerwie w emisji serialu, przestałem go oglądać. Wyszło jednak już około 10 kolejnych odcinków i może jednak formuła serialu się trochę zmieniła...
Byłbym zatem wdzięczny za informację czy w tych kolejnych odcinkach pojawił się jakiś wątek łączący kolejne odcinki, czy nadal ma to formę zwykłego serialu kryminalnego.

ocenił(a) serial na 8
Ventador

Głównym wątkiem chyba jest zmaganie się głównego bohatera z utratą ukochanej.

axelxan

Mi to bardziej pasuje na rys psychologiczny bohatera niż na główny wątek :D Do tego piątego odcinka temat zmarłej żony był po prostu uzasadnieniem zachowań Riggsa. Chyba że dalej jakoś wątek się rozwija, jak w serii filmowej :)

ocenił(a) serial na 10
Ventador

W dalszych odcinkach jest tak samo jeśli chodzi o poszczególne sprawy w odcinkach, ale jest przedstawiona lekka ewolucja Riggsa. Do tego jest jeszcze motyw który łączy parę odcinków ze sobą, ale jest to według mnie spoiler serialu, dlatego nie piszę.
Serial jest od FOX, czyli stacja która jak robi serial, czyli między innymi tak było z Lucifer, albo Brooklyn Nine-Nine, to 1 sezon zawsze w tych serialach był zrobiony na zasadzie całość w 1 odcinku, i minimalny zarys który łączył jakoś je w tle. Dopiero w 2 i dalszych sezonach, seriale dostały faktyczną historię która trwała cały sezon. Z tym serialem będzie pewnie podobnie, bo serial ma sporą oglądalność i zapowiedziano pełny 2 sezon.

Devirginator

Dziękuję bardzo za odpowiedź :) W takim wypadku mam powód by wrócić do tego serialu ;)

ocenił(a) serial na 8
Ventador

UWAGA SPOILER !!!!
w ostatnim odcinku (s1e17), agentka DEA Karen Palmer przekazuje Riggsowi tęczkę z danymi które mają stwierdzać, że jego żona została zabita na zlecienie kartelu. ! tak więc mamy wątek na kolejny sezon + juz w tym sezonie był motyw z jakimś kolesiem który insynuował iż maczał palce w "wypadku" :)

Wishermill

Jako że to odpowiedź na mój wątek, to pierwsza linijka nie była mnie w stanie powstrzymać przed przeczytaniem reszty :D Na szczęście znajomość serii filmowej sprawia, że nie czułbym się zaskoczony tą informacją ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones