PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766273}

Zabójcza broń

Lethal Weapon
7,5 4 491
ocen
7,5 10 1 4491
Zabójcza broń
powrót do forum serialu Zabójcza broń

Serial nie wydaje się specjalnie porywający. Ale nie chcę się specjalnie czepiać. Ani tego, że ciemnoskóry partner Riggsa jest dużo młodszy niż w oryginalnym filmie bo może reżyser miał taką wizję. Ani tego, że gra go aktor nie najwyższych lotów. Ale najbardziej denerwujący jest sam Riggs. Ta postać sprawia, że nie che mi się tego oglądać. Powód jest taki, że Riggs zarówno wizualnie (może to przypadek) jak i swoją grą przypomina jak żywo Johhnego Deppa z Piratów z Karaibów. Zwłaszcza w momentach, kiedy zaczyna "świrować" bywa podobnie przerysowany i taki jakby na haju. Mam wrażenie, że ten aktor wręcz się wzorował na Jacku Sparrow'ie.

zombi248

Taka ciekawostka - grając w 1 części filmu Danny Glover miał 41 lat. Z tego co widzę 1 sezon był kręcony rok temu, a Damon Wayans to rocznik 1960, więc miał 56 lat....

ocenił(a) serial na 3
qvic

Ale Danny wyglądał poważniej, starzej i lepiej.

BigBoss

Nie zaprzeczam :) w końcu mówimy o jednym z najlepszych filmów sensacyjnych lat 80-tych ze świetnie zagranymi rolami (nawet tymi drugoplanowymi - np. Pan Joshua)

ocenił(a) serial na 7
zombi248

mam takie samo zdanie. obejrzałem dopiero 3 odcinki z 18 pierwszej serii. ale od razu wpadła mi w oko sielanka i taka lekkoduszność i rodziny Rogera. Wszystko zawsze ładnie. żadnych kłótni itp. Glover zawsze chodził zły, poddenerwowany lekko. zawsze mówił że jest na to za stary :):) A Wayans wyluzowany i tylko udaje chyba że jest poważny. Riggs natomiast przerysowany i to za bardzo. tutaj rozpacz po żonie, z drugiej strony dzikus i szajbus - drugi Jacek Sparrow. Brakuje mi narazie sensacji w tym serialu. Nie chcę porównywać serialu do znakomitych 4 części filmowych, ale sam serial jako serial trochę zbyt cukierkowy i momentami nudnawy. ale podkreslam że obejrzałem 3 odcinki. Przede mną jeszcze 15 więc może zmienię zdanie

ocenił(a) serial na 3
zombi248

Celne porównanie do Piratów. Faktycznie temu Riggsowi bliżej do Sparrowa niż do oryginału granego przez Mela.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones