Zachowaj spokój
powrót do forum 1 sezonu

nic nie wnoszący

ocenił(a) serial na 4

Topa wygląda jak Pan Tik-Tak :)

ocenił(a) serial na 7
Baneling

Twój post, owszem

Baneling

Ale ma ciekawsza role od Agnieszki Grocgowskiej, ktorej postac, procz pokazania kawalka piersi, jest kwiatkiem do korzucha. Moze dlatego ewidentnie widac, ze jej sie nie chce.

Caruzel

Grochowska i Damięcki występują tu tylko po to by twórcy mogli dać nawiązanie do poprzedniego serialu Netflixa "W głębi blasu", a tu nie odgrywają żadnej znaczącej roli, są wręcz postaciami epizodycznymi, ich rola to bycie rodzicem Kai.

ocenił(a) serial na 5
Baneling

To prawda, ewentualnie jak obrońca zwierzątek futerkowych.

Baneling

jak twój stary co goni cię na golasa po mieszkaniu . rzekłem że jebłem

ocenił(a) serial na 3
Baneling

To prawda. cały wątek Topy i tej pary zabójców to zupełnie niepotrzebna historia. Po co to wszystko, skoro nie ma to żadnego związku z głównym wątkiem fabularnym?

ocenił(a) serial na 7
mycart

ja nawet nie zrozumiałam o co kaman z tym żartem z brodą; Natanem jego pomocnicą i Topą dostającym filmiki i jeszcze UWAGA SPOJLER ta mała Jaśmina z tabletem i szelmowskim uśmieszkiem na koniec...

ocenił(a) serial na 7
katswiatkowska

Ten wątek jest słabo poprowadzony. Sugerują że to gówniara namówiła matkę do nagrania tego filmu i doprowadziła do jej śmierci. Ostatni odcinek jest po prostu kiepski a szkoda bo mogli to lepiej rozwiązać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones