Zadzwoń do Saula (2015-2022)
Zadzwoń do Saula: Sezon 6 Zadzwoń do Saula sezon 6, odcinek 6
odcinek Zadzwoń do Saula (2015-2022)

Z pobudek osobistych

Axe and Grind 44m
7,5 872
oceny
7,5 10 1 872
Zadzwoń do Saula
powrót do forum s6e6

Ech

ocenił(a) serial na 10

A u nas oczywiscie na Netflixie nie ma, trzeba jako Anglik ogladac albo Niemiec, ja pie…e za co im sie placi ?!

ocenił(a) serial na 9
maciek_it

Wiadomo kiedy będzie, zawsze był dzień po premierze????

ocenił(a) serial na 10
maciek_it

Też własnie byłem zaskoczony, zawsze o tej porze wchodziłem i ogladałem a tera nic

ocenił(a) serial na 9
MistahVuhsace

Dołączam się

ocenił(a) serial na 10
kamil0071

Chyba o 18:00

ocenił(a) serial na 10
maciek_it

Również czekam. Człowiek cały dzień w biegu i chce wieczorem odpocząć przy serialu...... A tu nie ma odcinka. :(

ocenił(a) serial na 10
maciek_it

jest 19 i dalej nie ma

ocenił(a) serial na 10
HAPII

Wątpię by ktoś tam siedział o tej godzinie i dodał dzisiaj odcinek... Netflix ma za mały kapitał, by osadzić ludzi na trzy zmiany. xD

Także nie łudze się już. Jeszcze trochę i wrócę na torrenty i będzie szybciej. :/

ocenił(a) serial na 10
HAPII

Wątpię by ktoś tam siedział o tej godzinie i dodał dzisiaj odcinek... Netflix ma za mały kapitał, by osadzić ludzi na trzy zmiany. xD

Także nie łudze się już. Jeszcze trochę i wrócę na torrenty i będzie szybciej. :/

ocenił(a) serial na 10
ramirez_vip

na torrentach już od 2h latają wersję z polskimi napisami z translatora. Niby nikt nie będzie tego w taki sposób oglądał ale to jest żałosne, że ludzie wyrabiają się z czymś takim szybciej od netflixa

ocenił(a) serial na 10
maciek_it

To jest szczyt wszystkiego! Też się chciałam pożalić...

maciek_it

Na infolinii Netflixa, facet powiedział, że odcinek będzie o "24" Zapytałem się czy jakieś zmiany były wprowadzone, a on na to ,że tak tak naprawdę to nie wie, bo inny dział wprowadza nowe odcinki. Jakieś jaja.

ocenił(a) serial na 10
nate_pl

Ale co, że o północy? Jaja sobie robią?

ocenił(a) serial na 10
nate_pl

Fajnie. Na pewno o 24 będę miał czas oglądać... A jeszcze znając życie człowiek odpali o 24 i się rozczaruje bo odcinka nie będzie. No nic. To do jutra. Netflix schodzi na psy. Ja rozumiem jakiś podrzędny serial zagraniczny, ale BCS - "kontynuację" Breaking Bad - finalny sezon... żeby nie wrzucić na priorytet to nie wiem czemu. Ehhh. Szkoda.

ramirez_vip

Ja dostałem odpowiedz, ze opóznienie wynika z tego, ze nie przetłumaczyli jeszcze napisów :P

ocenił(a) serial na 10
warzyn85

Ja im przetłumacze - 20zł za minutę transkrypcji w 4 godzinki pracki, odcinek 50 minutowy w najwyższym standardzie copy i wspaniałej synchronizacji od premiery o 3 w nocy czasu polskiego.

Pewnie tłumaczy ktoś na najniższej krajowej i jest zawalony robotą, tłumaczy najpierw psi patrol... i tak to wygląda.

Miesięcznie Netflix w PL pewnie ma przychody w dziesiątkach milionów i wywalone bo leci kasa do prezesów w Kalifornii i udziałowców z USA, a na kilkudziesięciu dobrze zmotywowanych tłumaczy z j. angielskiego nie ma kapitału.

Nie omieszkam też wspomnieć, że niektórzy oglądają bez napisów jak coś.

ramirez_vip

Ale co wy pie.....cie przeciez odcinek jest od rana

ocenił(a) serial na 10
gnosek

Chyba masz VPN albo siedzisz za granicą

ramirez_vip

W Polsce siedzę i widziałem odcinek

gnosek

Ciekawe

ocenił(a) serial na 10
ramirez_vip

Napisałem do nich na twiterze w tej sprawie, nikomu się nie chciało nawet odpisać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
maciek_it

Walczą ze współdzieleniem kont, jakość treści średnia, cena i nawet odcinka dodać nie potrafią.

ocenił(a) serial na 10
ElPaintiero

Otoz to, niech tylko wylacza wspoldzielenie, to nie napisze tego co zrobie bo to „nielegalne” ojej

ocenił(a) serial na 8
maciek_it

Odpowiedź z infolinii Netflix:

"Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Potwierdzamy, że kolejne odcinki 6. sezonu serialu „Zadzwoń do Saula” mogą być nieznacznie opóźnione dla niektórych języków z powodu braku napisów. Będziemy udostępniać nowe odcinki niezwłocznie po dodaniu napisów. NIestety nie jesteśmy w stanie podać dokładnej daty premiery nowego odcinka tytuły, aby nie wprowadzać Pana w błąd."

ocenił(a) serial na 9
TheAaronn007

Żenujące, zrobienie napisów to nie rocket science!

ocenił(a) serial na 10
TheAaronn007

Zalosni sa

maciek_it

A może lenie zamiast bezczelnie narzekać oglądnijcie po angielsku, tam jest ledwie skromny poziom A2, dziecko by zrozumiało ale nie wy - roszczeniowi millenialsi

ocenił(a) serial na 8
gnosek

Dlaczego roszczeniowi? Płacą za produkt, w którym mają konkretny odcinek, po polsku, o konkretnej godzinie. Obecnie to nie roszczeniowość, tylko najzwyklejsze cięcie w chu..a.

oppserwatorr

Płacę tyle samo co oni a do glowy by my nie przyszło narzekać

ocenił(a) serial na 9
gnosek

A poza tym nic się nie posunęła akcja do przodu:(

gnosek

Ja bym chętnie obejrzał po angielsku, ale nie mam w ogóle odcinka dostępnego. Da się to jakoś obejść?

lkolodziejczyk

Chyba trzeba zmienic w ustawieniach profilu na głownh język angielski

gnosek

Dzięki gnosek, oglądam :)

ocenił(a) serial na 10
gnosek

Ja nie wiem jakim trzeba byc ograniczonym… Ok, inaczej wiesz co by sie stalo gdyby w Stanach dostali film chocby z napisami ? Roszczeniowi powiadasz ? Roszczeniowe to dopiero sa Stany, a wiesz dlaczego ? Jak za cos placisz to wymagasz, ty sobie mozesz nawet po francusku ogladac, g..o mnie to obchodzi. To ze tobie wszystko mozna wcisnac, to twoj problem panie nieroszczeniowy czyt. naiwny

maciek_it

Leniu, nie próbuj usprawiedliwiać swojego lenistwa w żaden sposób. Albo ogladasz to co jest dostępne albo nie. Jak ci sie chce leniu to przeczytaj jeszcze raz regulamin netflixa ktory twoja mama zaakceptowala jak zakladla ci konto. Oczywiście millenialsi są jeb..ci i nic z tego nie zrozumieją - inne pokolenie, inne wychowanie

ocenił(a) serial na 10
gnosek

De*ilu skonczony, f*aje*ze. Ile ty masz lat ? Ty mozesz dawac siebie r*chac jak masz ochote, ja nie zamierzam. Ty przeczytaj sobie regulamin, napisy byc MUSZA, dlatego w naszym kraju tego odcinka wciaz nie ma, jestes bardzo tepym czlowiekiem . Tak jak mowie g..o mnie to obchodzi twoje zdanie, dla mnie mozesz ogladac po chinsku i placic pelna cene, ignorancie, ciemniaku i fr**erze

maciek_it

Śmieszny jesteś le ** czu, nie czuję sie r* **any dlatego ze nie ma polskich napisów - nie za to placę netflixowi. Placi sie za content nie za jakies obietnice moze o 24, moze jutro. Jak tak bardzo to przeżywasz to idz do mamy moze ci przetlumaczy odcinek xD

ocenił(a) serial na 9
gnosek

Obaj nadajecie się do Choroszczy lol

ocenił(a) serial na 10
kamil0071

Ludzie nie mają w dzisiejszych czasach problemów skoro obrażają sie z powodu braku napisów na streamingu...jutro też jest dzień a dzisiaj można zrobić 1000 innych fajnych rzeczy

ocenił(a) serial na 9
maciek_it

A na filmanie już jest. Śmieszne, że oficjalna, PŁATNA dystrybucja jest wolniejsza niż coś takiego. Chyba czas anulować członkostwo.

ocenił(a) serial na 8
TIDZIMI

No to anuluj. Gadasz jak klient, który po 20 latach w jednym telekomie oczekuje 1 rok abonamentu za darmo i telefon gratis, bo to uczciwa cena.

Nie wyrobili się z napisami i tyle. Jesteśmy postrzegani jako kraj 3-ego świata i wygląda to jak wygląda.

ocenił(a) serial na 9
marcinek_xd

No anuluję, idę tam, gdzie wyrabiają się na czas XD

ocenił(a) serial na 3
maciek_it

Oni to robią specjalnie dla ciebie, zebys się w końcu nauczył angielskiego ;)

A tak serio to warto oglądać po angielsku, przecież te ich zwroty nie są jakieś bardzo skomplikowane

ocenił(a) serial na 7
maciek_it

Placisz im za to ze nie umiesz od kilku lat znalezc na youtube 1-minutowego tutoriala jak sciagac z torrentow.

maciek_it

czlowieku naucz sie chociaz angielskiego jakos ja urodzilam sie w berlinie mieszkalam 14lat od narodzin obecnie mam 26lat i od 12 lat mieszkam w Polsce ze wzgledu na rozstanie rodzicow. I jakos potrafie NIEMIECKI POLSKI ORAZ ANGIELSKI XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones