PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827208}

Zaginięcie Madeleine McCann

The Disappearance of Madeleine McCann
6,1 5 095
ocen
6,1 10 1 5095
Zaginięcie Madeleine McCann
powrót do forum serialu Zaginięcie Madeleine McCann

Niestety stronnicze przedstawienie sprawy, rozwlekłość w mało ważnych dla dochodzenia wątkach. Spokojnie wszystko można zawęzić w 3/4 odcinkach trwających pół godziny. Mimo to realizacja pod kątem wizualnym fantastyczna. Szacunek należy się również za rozmowy z tyloma osobami, mającymi bezpośredni kontakt ze sprawą. Szkoda, że niektórzy z nich głosili swoje myśli jako ,,prawdy objawione”, nie ich subiektywne spekulacje. Było to momentami wręcz nachalne dla odbiorcy.

ocenił(a) serial na 7
OnlyWords

Też uważam, że 4 odcinki by wystarczyły.
Ps. Nie wiem czy ja źle zromiałam czy opiekunowie zostawiali otwarte drzwi balkonowe do pokoju dzieci ?
I ta koleżanka która widziała faceta z dzieckiem na rękach szła wtedy w stronę hotelu zobaczyć co u dzieci to jakim cudem nie zobaczyła czy Madeleine jest w pokoju czy jej nie ma ?
W końcu dopiero później Matka zauważyła brak dziecka.

OnlyWords

To prawda, wiele osób się wypowiedziało. Ale mi brakowało wywiadu z kimś z obsługi hotelowej, baru Tapas, opiekunek z klubiku dziecięcego...Czy to było, a ja przeoczyłam? A może mieli zakaz wypowiadania się w tej sprawie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones