PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827208}

Zaginięcie Madeleine McCann

The Disappearance of Madeleine McCann
6,1 5 095
ocen
6,1 10 1 5095
Zaginięcie Madeleine McCann
powrót do forum serialu Zaginięcie Madeleine McCann

Jest tyle dokumentow na Netfliksie, ktore sa ciekawe o wciagajace... Ten jest okrutnie nudny, nic sie nie dzieje. Plaska hiatoria. Moim zdaniem zbyt nijaka, zeby tworzyc z tego tyle odcinkow...

AlexabezKeksa

Oceny nie wystawiam, bo obejrzałem 40 minut i dałem sobie spokój. Najsłabszy dokument jaki do tej pory widziałem na netflixie.

Weak

no niestety przeciągnięty i przez to nudnawy. Spokojnie wystarczyłby film dokumentalny a nie serial. Kończę bo samej historii jestem ciekawa, ale im dalej tym oglądam tylko jednym okiem

paolaz

Istnieje cała seria 60 minutowych filmów dokumentalnych o tej dziewczynce. Z tego tzw. miniserialu można się jednak dowiedzieć o wiele więcej niż podano w poprzednich, godzinnych dokumentach. Tak jak odpisałam założycielowi wątku, tak powiem i Tobie, że dokument to nie jest film akcji i jeżeli widz spodziewa się nie wiadomo jakich efektów filmowych w historii o zaginięciu dziecka, kręconej na faktach, to widz ten powinien się leczyć.

AlexabezKeksa

a podasz te ciekawe dokumenty?

monXDD

Tamy Ted'a Bundy'ego - jak dka mnie najlepszy dokument jakikolwiek widziałem w swoim życiu (jeli cie interesują dowody zbrodni, zdjécia z @autentycznych@ lat, nagrania, filmy to jest to dla ciebie). Mam wrażenie ze 90% obrazu w tym dokumencie to nagrania i zdjęcia z tamtych lat.

monXDD

Bardzo dziki kraj, jeden z lepszych na netflixie

AlexabezKeksa

Zgadzam się. Pierwszy odcinek umęczył mnie niesamowicie. Nie mam pojęcia, po co widzowie mają słuchać o historii miasteczka, w którym zdarzyło się porwanie. Co to wniosło do całości? Obejrzę całość, ocenię.

AlexabezKeksa

Brak mi słów, żeby opisać Twoją płaskość i ignorancję. Dokument to nie film akcji! Przedstawia fakty, relacje świadków. Czego się spodziewałeś w opisie tragicznej historii zaginięcia dziecka???? Fajerwerków? Znam tę historię i śledzę od dawna i mówię uczciwie - z tego dokumentu dowiedziałam się o szczegółach, których inne dokumenty nie podawały i o których nie mówiło się z polskich mediach. Sama historia zarówno tego dziecka jak i innych zaginionych dzieci jest tak posępna i tragiczna, że zachodzę w głowę jak można oceniać ten film pod kątem "bycia ciekawym". Lecz się Ty i Ci którzy Ci przyklasnęli.

dzina26

Ja się spodziewam rzetelnego rozpisania co do minuty co kiedy się wydarzyło - kto powiadomil policję, ile razy i o której, jak był zamknięty pokój, czy okna były otwarte, co dokładnie widział ojciec przy pierwszym sprawdzeniu, ile osób brało udział w oszukiwaniach, kto je koordynował, dlaczego matka od razu uznała ze to porwanie, kiedy i kto przesłuchał świadka widzącego mężczyznę z dzieckiem, czy fakt większej senności dziecka byl istotny i dlaczego itd. Ten serialik to nie jest dokument tylko opowieści z mchu i paproci. Po prostu śmieć

menysek

Stawiasz słuszne pytania, ale tego nie podadzą w dokumencie ponieważ śledztwo nadal trwa.

dzina26

Te pytania na pewno mają już swoją odpowiedź

dzina26

Śledztwo zawieszone nie trwa. Pozostaje nierozwiazane?

AlexabezKeksa

Które to są te ciekawsze dokumenty na netfliksie? Wszystkie wygladaja mi na tworzone na siłę na popularnych tematach z ktorych juz zrobiono dokument albo mocno stronniczo zrobione.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones