PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38552}
6,6 3 301
ocen
6,6 10 1 3301
Zaginiona
powrót do forum serialu Zaginiona

Taśma

ocenił(a) serial na 3

Ten serial był kręcony na tak marnej taśmie, że pewnej niedzieli, gdy włączyłem na jedynkę, powiedziałem ze zdziwieniem: "Co jest? Teatr telewizji w niedzielę!?".

ocenił(a) serial na 10
Zawiesina

niby rozumiem, ale
wytłumacz mi proszę o co Ci dokładnie chodzi.

ocenił(a) serial na 3
Mistyfikacja

Więc...
Wszystkie teatry telewizji, które lecą na jedynce w poniedziałki są kręcone na takiej jakby gładziutkiej taśmie. Zresztą radzę włączyć sobie kiedys w poniedziałek teatr telewizji, następnie przełączyć na jakiś w miare nowy film. Będzie widać różnicę.

ocenił(a) serial na 10
Zawiesina

Oglądam teatry telewizji
może nie zawsze, ale np. ostatni, czyli Autostradę (notabene dobra sztuka) oglądałąm i ok, widze , że jest trochę inny obraz, ale co to ma wspólnego z Zaginioną, czy Tobie to w jakims sensie przeszkadza? Wytłumacz prosze jaśniej.

ocenił(a) serial na 3
Mistyfikacja

Zawiłe wytłumaczenia
No i teraz zaczynam żałować, że ten komentarz w ogóle napisałem, gdyż jestem zaspywany takimi niewygodnymi pytaniami. A tak na poważnie, to trudno jest to wytłumaczyć na piśmie. Ale spróbuję - chodzi mi o to, że w "Zaginionej" taśma była taka, że miało się wrażenie, że między widzami a bohaterami nie było żadnego ekranu. Obraz był taki czyściutki. Na takiej taśmie kręci się polskie telenowele i właśnie teatry tv, więc srogo się zdenerwowałem kiedy zobaczyłem, że na takim czymś jest utrwalony film np. "Ogniem i mieczem". Ale w "Zaginionej" mi to tak bardzo nie przeszkadza - w końcu to serial.

ocenił(a) serial na 7
Zawiesina

Odpowiem po 19 latach. To nie jest taśma tylko pewnie Betacam ;)

ocenił(a) serial na 7
dayman

Zapomnialem dodac. Ostatnim serialem kreconym na tasmie (dla TVP) był Glina. TVP juz kilka lat wczesniej odchodziło od taśmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones