PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39717}

Zagubiony w czasie

Quantum Leap
7,4 4 178
ocen
7,4 10 1 4178
Zagubiony w czasie
powrót do forum serialu Zagubiony w czasie

To był również i mój ukochany serial z dzieciństwa. Mam małą prośbę jednak, otóż nie pamiętam zakończenia, czy ktoś mógłby mi opisać w skrócie losy ostatniego odcinka? Czy Sam wrócił do swojego czasu? Z góry dzięki.

ocenił(a) serial na 8
forek23

Jesli dobrze pamietam, to wyladowal w jakims barze, gdzie byli wszyscy, w ktorych sie wcielil i okazalo sie, ze nie moze juz wrocic do swojego czasu. Sorki, ze bez polskich znakow, ale pisze z niemiec.

forek23

Jesli dobrze pamiętam, choc to było lata temu, to wydaje mi sie ze Hangman się myli. W ostatnim odcinku Sam zamienił się miejscem z Albertem. Sam wrócił so swojego czasu, a Albert zaczął podróż. Ale mogę się mylic............

mariik

tak to właśnie było. o ile dobrze pamiętam w ostatnich dwóch odcinakach on naprawiał swoje błędy z młodości. i jak je naprawił to powrócił do swojego ciała, a jego przyjaciel zaczął podróże.

forek23

Niestety nie wrócił. Pamiętam, że jako dziecko byłam szczerze nieszczęśliwa z tego zakończenia i do tej pory pamiętam, ostatnie zdanie odcinka "Doktor Samuel Beckett nigdy nie powrócił do domu". Sprawdziłam jeszcze na wikipedii jak to było z jego przyjacielem Al'em i z tego wynika, że cofnął się w czasie, aby powiedzieć jego żonie, że Al nie umarł w Wietnamie i żeby na niego czekała. Dzięki temu nie wyszła ponownie za mąż, a Al nie zaczął współpracy z Samem. Informacje tutaj http://en.wikipedia.org/wiki/Quantum_Leap_%28TV_series%29 :)

ocenił(a) serial na 10
Kurpira_2

Heh, niestety to prawda. Właśnie zakończyłam piąty sezon i myślałam, że się poryczę. Oglądałam ten serial jako dziecko, ale teraz, po jego odświeżeniu, to zakończenie boli mnie jeszcze bardziej. Makabra... Jak oni mogli to zrobić Samowi...

Lady_Marion

ja tez pamiętam ten serial :)

ocenił(a) serial na 10
Lady_Marion

Skończyłam oglądać 2 minuty temu i będę miała depresję przez kolejny miesiąc.

ocenił(a) serial na 9
Kurpira_2

Nie płakałam na Titanicu, ani na żadnych wyciskaczach łez. Oglądając ostatni odcinek "Zagubionego w czasie" płakałam jak bóbr... Ten ostatni odcinek zmienił lekki, przygodowy serial w dobrze opowiedzianą historię, wręcz o lekko filozoficznym zabarwieniu...
Cały ostatni sezon był już dużo "cięższy" od poprzednich i taki jakiś lekko niepokojący.

ocenił(a) serial na 10
Kurpira_2

Mnie też to zdanie utkwiło w pamięci. Zagubiony w czasie to był jeden z moich ulubiony seriali z dzieciństwa.

forek23

Zakończenie dokładnie wyglądało tak, że Sam trafił do baru, gdzie górnicy poprzez przezwiska, a nawet wygląd kojarzyli się Samowi z jego życiem. Trafił do tego baru idealnie w czasie swoich narodzin. Dalej historia wyglądała tak, że doktor Beckett uratował dwóch górników dzięki podpowiedziom schorowanego, byłego górnika. Ten górnik po tym jak Sam uratował tych dwóch ludzi zniknął w poświacie, tak jak on sam podczas podróży w czasie. Następnie okazało się, że zmarł on 20 lat temu, a odpowiedź o tym uzyskał od człowieka, który miał inne odbicie w lustrze niż wyglądał. Znaczyłoby to, że część osób tu to podróżnicy w czasie. Pytania na wszystkie odpowiedzi Sama znał barman, który okazał się Bogiem. To on powiedził mu, że Sam nie chce wrócić do domu, ale pomóc swojemu przyjacielowi, tak jak napisała Kurpira_2. Powiedział też, że każdy człowiek ma powołonie i że w tym barze ma przerwę, odpoczynek przed trudną misją. Może jednak jej nie brać i wrócić do domu, ale wtedy nie pomoże przyjacielowi. Doktor zdecydował i cofnął się w czasie, aby powiedzieć żonie swojego przyjeciela, że Al nie umarł w Wietnamie i żeby na niego czekała. Ta poczekała i doczekali się czterech córek. Niestety tą decyzją Beckett skazał się na dalsze podróżowanie w czasie, które okazało się jego przeznaczeniem.

TomasT

Jeszcze jedna ważna rzecz;). Ten górnik, który zmarł 20 lat przed przybyciem Sama okazał się wujkiem Ala. Polecam jednak obejrzeć ten ostatni odcinek, fajne wspomnienia, nostalgia za dawnymi czasami;).

ocenił(a) serial na 9
TomasT

mega serial!!!!!!
trudno go opisać słowami!

Doman2012

To prawda, pamiętam jak oglądałem go jako małe dziecko, szkoda, że rzadko kiedy go puszczają.

ocenił(a) serial na 9
TomasT

wczoraj włączyłem odcinek "powrót do domu" sezon 1 odcinek 1
mega odcinek!

ocenił(a) serial na 6
TomasT

To okrutne, co zrobili tworcy. Sam wieczny podróżnik w czasie, smutne to było, w tych dawnych serialach był motyw bohatera który, musi poświęcić swoje życie , by inni byli szczęśliwi, myślę tu o tym serialu i o "Autostradzie do nieba" oraz "Zdarzyło się jutro" . Bohaterowie nie mieli własnego życia, tylko przemieszczali się pomagając ludziom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones