Zakłamanie
powrót do forum 1 sezonu

Cały serial nie był zły. Momentami mnie wciągnął. Dla mnie osobiście źle się oglądało większość odcinków ponieważ główna bohaterka Lucy wywarła na mnie bardzo negatywne wrażenie. Egoistka, zapatrzona tylko w swoje potrzeby, brakowało jej empatii, ciągle podkładała komuś kłody i raniła najbliższych a i tak cały serial wszystko uchodziło jej płazem. Zakończenie mi się spodobało i poczułam ogromną ulgę. Serial mnie wprowadzał w zły nastrój więc jak ktoś jest zaangażowany w to co ogląda odradzam. Każda postać oprócz Pepy i Diany była dla mnie irytująca.

gosiek_j

Między zakończeniem jednej osi czasu i drugiej mamy 4 lata (brakujące), cała akcja miała trwać 8 lat. Stephen zostawił Lucy po jej pierwszym roku, a jak teraz przeczytałam serial szykowany był na kilka sezonów. Można przypuszczać, że ta luka będzie uzupełniona.
Też nie byłam fanką Lucy. Diana prócz ostatniej sceny wydawała się postacią najbardziej spójną. Każdy kłamał, oszukiwał, zdradzał, wykorzystywał. Serial dosyć ciężki pod tym względem.
Co do Lucy, nie dość, że przeszła traumę to kierowana chęcią poczucia czegoś władowała się w toksyczny związek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones