PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807013}

Zakazany owoc

Yasak Elma
7,3 260
ocen
7,3 10 1 260
Zakazany owoc
powrót do forum serialu Zakazany owoc

Według zagranicznego oświadczenia Telewizja Polska nabyła prawa do emisji "Yasak Elma" (tłum. "Zakazane jabłko"). W chwili obecnej nie jest znana dokładna data premiery w Polsce.

Adpadi123

Czytałem opis serialu jak i obejrzałem krótki zwiastun to raczej nie moja bajka ;) - Pozostane przy komediach tureckich w TVP2 :)

buterfly

Mi się raczej spodoba :) To taka turecka "Moda na sukces" tylko z końcem ;)

Adpadi123

Też po opisie i zwiastunie miałem takie skojarzenie, dlatego też to nie moja bajka ;)

ocenił(a) serial na 7
Adpadi123

Oglądałam z napisami. Na początku ogląda się bardzo przyjemnie, ale później trochę nudzi. Największym plusem i tak po prawdzie, na którego oglądałam ten serial była para Alihan & Zeynep. Cudowni ;)

Dead_Bite

Podobno się będzie ich w 3. sezonie, to prawda?

ocenił(a) serial na 7
Adpadi123

Ma być trzeci sezon. Jednak Alihan i Zeynep wyjeżdżają w 46 odcinku i tu się kończy przygoda z tą parą. Być może w trzecim sezonie twórcy dadzą nam nową główną parę. Ale nic nie wiadomo.

Dead_Bite

Skoro główna para odeszła z serialu to wydaje mi się, że 3. sezon szybko zleci z anteny, bo Turcy raczej nie lubią zmiany głównych bohaterów ;)

ocenił(a) serial na 7
Adpadi123

Turcji są dziwni, więc wszytko jest możliwe ;) Szczerze to ten trzeci sezon zupełnie nie jest potrzebny. Nie wiem kto to będzie dalej oglądał.

Dead_Bite

Raczej nikt nie lubi zmian głównych bohaterów zwłaszcza jeżeli serial się przyjął ;)

ocenił(a) serial na 7
buterfly

Po odejściu Alihana i Zeynep to tym bardziej nie chce się oglądać. Po za tym jeszcze aktorka grająca Elder odeszła, więc nie wiem co oni zrobią :D

Dead_Bite

Może to tylko plotki że powstanie 3 sezon :) - Podobne info pojawiały się w przypadku ''Kara Sevda'' tureccy fani serialu, nie mogli się pogodzić że serial nie kończy się happy endem głównej pary.

Dlatego zaczęły się pojawiać w tureckich mediach takie plotki o trzecim sezonie, chociaż serial to melodramat a nie komedia romantyczna ;)

ocenił(a) serial na 7
buterfly

Nie, trzeci sezon został potwierdzony i ma być w jesiennej ramówce Foxa.

YE na początku to taka w zasadzie telenowela, bardziej taka opera mydlana. Później zaczęły dziwne wątki wchodzić.

Dead_Bite

Serialu nie oglądałem jednak po obejrzeniu zwiastunów też mi zapachniało telenowelą, chociaż nie mam nic do telek bo samemu zdarza mi się obejrzeć to jednak z tureckich serial na razie omijam telenowele ;)

użytkownik usunięty
Adpadi123

Nigdzie nie pisało, że serial został sprzedany do TVP. Równie dobrze emisja może być w AXN White. ;)

Racja ;)

ocenił(a) serial na 7

Przypuszczam, że to jednak TVP kupiło.

Dead_Bite

Czytałem na forum media2 w dziale tenelowel że jednak Zoom TV przymierza się do tego serialu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones