PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510085}

Zaklęta miłość

Sortilegio
7,9 2 118
ocen
7,9 10 1 2118
Zaklęta miłość
powrót do forum serialu Zaklęta miłość

cześć, jestem Jennifer Willie. Chcę szybko podzielić się z Tobą moimi doświadczeniami. kilka dni temu znalazłam w Internecie świetnego rzucającego zaklęcia, doktora White'a, kiedy desperacko potrzebowałam mojego byłego chłopaka po 3 tygodniach zerwania. Zostawił mnie dla innej kobiety. To wydarzyło się tak szybko, że nie miałem nic do powiedzenia w tej sytuacji. Zostawił mnie po 3 latach bez żadnego wyjaśnienia. Kontaktuję się z doktorem Whitem poprzez jego kontakt, a on powiedział mi, co muszę zrobić, zanim będzie mógł mi pomóc, i zrobiłem tak, jak mi powiedział, po tym, jak postępowałem zgodnie z jego instrukcjami, rzucił zaklęcie miłosne, które pomogło nam wrócić do siebie, i powiedział mi, że skontaktuje się ze mną w ciągu 48 godzin, dokładnie 48 godzin później mój chłopak znowu zaczął do mnie pisać i czuł się okropnie z powodu tego, przez co mnie przeszedł. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Zamieszkaliśmy razem, był dla mnie bardziej otwarty niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd doktor White mi pomógł, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliższy mi niż wcześniej. Gorąco polecam doktora White'a każdemu, kto potrzebuje pomocy.
1) Zaklęcia miłosne
2) Utracone zaklęcia miłosne
3) Zaklęcia rozwodowe
4) Zaklęcia małżeńskie
5) Zaklęcie wiążące.
6) Zaklęcia zrywające
7) Wypędź byłego kochanka
8.) Chcesz awansować w swoim biurze/zaklęciu na loterii
9) chcesz zadowolić swojego kochanka
Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz jakiś problem, aby uzyskać trwałe rozwiązanie
WhatsApp: +2349037186593

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones