PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510085}

Zaklęta miłość

Sortilegio
7,9 2 118
ocen
7,9 10 1 2118
Zaklęta miłość
powrót do forum serialu Zaklęta miłość

David Zepeda jest o wiele ładniejszy od Williama .

ocenił(a) serial na 10
kwiatek201

watpie w to..

ocenił(a) serial na 9
Zbuntowana192

Kwestia gustu...jak dla mnie obaj mają coś w sobie:)

ocenił(a) serial na 10
Agusia

ale znow graja braci najpierw w Osaczonej tylko jest jedna roznica w Sorti za soba wcale nie przepadaja..a w Osaczonej wrecz uwielbiaja, braterska milosc <3

ocenił(a) serial na 6
Zbuntowana192

ja tam wole Williama
zapraszam do konkursu na moim blogu
Pozdrawiam!

kwiatek201

popieram:)
ciacho,że szok:D

kwiatek201

Dla mnie oboje są równi ;)

ocenił(a) serial na 10
kwiatek201

Oboje fajni ;)

kwiatek201

E tam Williamek jest słodziutki :))

kwiatek201

pewnie że William jest ładniejszy :D

nihooya

Mi teraz bardziej się podoba David Zepeda boski jest ;)

Pauliskax33

William lepszy chociaż David ma coś w sobie. W "Osaczonej" jest jakiś taki dziwny. On mi pasuje do roli czarnych charakterów jak Bruno.

ocenił(a) serial na 5
Lola140392

a mnie bardziej sie podoba Arturo Carmona :D

ocenił(a) serial na 8
ewcia0133

Obaj całkiem fajni choć bardziej podoba mi sie David ;)

Lola140392

Ja tam sądzę że David ładniejszy mi się bardziej on podoba niż William!;d

ocenił(a) serial na 7
kwiatek201

William jest ładniejszy. :** Ciacho!!

MissEliss

ja lubie obu ale bardziej Davida potrafi zagrac i dobrego i zlego bohatera a william zawsze gra dobra postac . z wygladu tez bardziej podoba mi sie david jest bardziej meski chociaz william to ciacho bez zadnych watpliwosci

smila

William nie zawsze gra dobrą postać. Obejrzyj sobie film Addicted to na pewno zmienisz zdanie :)

ocenił(a) serial na 7
MissEliss

nie zmieniłam zdanie David ładniejszy hah. bo william za bardzo lalusiowaty taki książe. a David jest męski . :*

użytkownik usunięty
kwiatek201

"Ładniejszy" to moim zdaniem nie do końca dobre określenie.. Ja bym powiedziała, że bardziej przystojny, bardziej męski i taki taki.. "mrrrrr" hehehe :D. William jest trochę za słodki jak na mój gust, no ale klate to ma taką, że aż się gorąco człowiekowi robi.. ale David też ma niczego sobie:)

Bardziej męski, ale też większy brutal z niego, i nie chodzi mi o rolę, on ma to w twarzy juz jakoś. A William, to płaczek taki :p

kwiatek201

Nie wiedziałam kto to jest David Zepeda;D az do wczoraj kiedy wpisalam w google,że niby ma ma grac z maite w jakiejs nowej telic;p a ogólnie to się wczoraj w nim zakochałam!;] mega przystojny, mega męski! U William to trzeba się postarać zeby dobrze wyglądał jak nad laskami z telenowel. David bez wiekszych upiekszeń wymiata! Myślę że gdyby nie ta kupa mięśni u William to jednak nie pokochałoby go takie grono lasek. To chyba jego głowy atut. Bo tak to często na pyszczku jest taki czerwony, i oczy jakby cały czas miał zapalenie spojówek:)

ocenił(a) serial na 10
kwiatek201

Obaj są przystojni ale ja jednak wolę Wiliama ;D

kwiatek201

Tak zgadzam się .David bardzo mi się podoba. Przystojny i męski . Te oczy uf:-)

kwiatek201

DAVID jest przecudowny dla kobiet a William dla dziewczyn. Ja jestem zauroczona Davidem, choć William jest przystojny bardziej podoba mi się David:)

ocenił(a) serial na 10
kwiatek201

Przystojny jak już ;D ja wolę Levego, jest cudowny i lepiej zbudowany od Zepedy ale David też jest przystojny, ma coś w sobie. Obaj mnie pociągają i świetnie grają :D

kwiatek201

kwestia gustu z ich urodą dla mnie David lepszy bo brunet ale Levy też fajne ciacho i fakt Levy w tym serialu ma lepsze muskuły i ma inną budowe ciała jak David nogi ma masywniejsze w sumie ramions też...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones