PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636132}
7,9 49
ocen
7,9 10 1 49
Zakrytaya shkola
powrót do forum serialu Zakrytaya shkola

Jako remake El Internado

ocenił(a) serial na 8

Wiadomo, że nie sposób porównywać serial do hiszpańskiego pierwowzoru. Ale ja jako ogromny fan Internatu obejrzę wszystkie wersje jakie powstaną. Historia El Internado mnie niesamowicie rusza, więc jestem w stanie zawsze powracać do niej w różnych wymiarach. Mnie osobiście serial się podoba i będę polecał.

Diretto

mam takie pytanie do Ciebie ; ) Czy w tym serialu dzieje sie wszystko identycznie jak w El internado?

ocenił(a) serial na 8
wine_bae

Tak, identycznie wszystko. Czasami teksty są słowo w słowo. Wszystko to samo. Nawet takie same lampy w czytelni na korytarzu ;P

Diretto

ojaaa, jaka masakra -,- nie widze sensu tworzenia takich seriali , no ale coz... ponoc zakonczenie ma byc tylko inne, wiec jak to zobaczysz i rzeczywiscie bedzie inne to badz tak dobry i napisz do mnie na priv to sobie sciagne ostatni odcinek :P

ocenił(a) serial na 8
wine_bae

Ok, nie ma sprawy. Nawet nie słyszałem, że zakończenie ma być inne, więc będzie ciekawie

użytkownik usunięty
Diretto

Fermin przeżyje :D ?

ocenił(a) serial na 7
Diretto

No chyba prawie wszystko, z tego co przeczytałam, to bohater, którego rodzice zaginęli ma dwie siostry (hiszpański), a w rosyjskim ma tylko siostrę, która ma koleżankę.

Początkowo podeszłam sceptycznie do tego serialu. Oglądam go po rosyjsku, żeby podszlifować rosyjski. Ale tak się wkręciłam, że kończę powoli 3 sezon. :D Serial fajny, a kucharz boski :P

ocenił(a) serial na 8
Authvrennil

To jakieś bzdury czytałaś. W El Internado Marcos miał jedną siostrę Paulę, która miała przyajciółkę Evelyyn. Tak samo tutaj w zamkniętej szkole

ocenił(a) serial na 7
Diretto

Aha, dzięki za sprostowanie. :) Czyli jednak są one toćka w toćky takie same!

ocenił(a) serial na 10
Diretto

w moim mniemaniu nie jest to identyczna wersja, po pierwsze w tym serialu (jako że obejrzałam już cały) będą dwie dziewczyny z umiejętnością widzenia duchów, jedna z nich Julia zginie w wypadku samochodowym, a druga Liza dostanie jej serce i umiejętności...rosjanie wpletli w ten serial kilka innych wątków, choćby to że matka Andreya odnajdzie swoją, oraz wiele innych. Dlatego moim zdaniem jest ciekawszy od oryginału, gorąco polecam!!

ocenił(a) serial na 3
Diretto

Ale imiona są inne np. kuchcik ma na imię Wołodia

Diretto

ja też właśnie zaczęłam oglądać rosyjską wersje i powiem że nawet nawet ;)

ocenił(a) serial na 8
lastangelo

Ja ciągle oglądam, super serial. Czekam na kolejny odcinek jak się pojawi

ocenił(a) serial na 3
Diretto

Super to jest wersja oryginalna ale nie ta jej dużo do super bakuje

ocenił(a) serial na 3
Diretto

O czym Ty mówisz, człowieku?
Wersja rosyjska to jest żenada, nieporozumienie, kpina. Oni chyba kręcąc to zakładali, ze ich widownią będą debile, nie znający historii własnego kraju...
Wszystko słowo w słowo, scena w scenę zerżnięte z hiszpańskiej wersji - to jeszcze można by wybaczyć. W końcu to remake.
Ale jak można to kopiować tak bezmyślnie???
Prosty przykład:
Byli naziści ukrywający się na terenie Rosji, która przez lata była komunistyczna i totalitarna? Dawni hitlerowcy mający bazę w byłym ZSRR? ABSURD! Durnota jakiej jeszcze nie było...., Byłem przekonany że właśnie ze względu na to, że to Rosja, więc nierealne jest, by ukrywał się tam jakiś hitlerowiec, tak jak w hiszpańskiej wersji i zmienią to - np. hitlerowców zastąpią sowietami. Ale nie, ci debile zrobili wszystko tak samo.
Jedyne plus to ładne rosyjskie aktorki w rolach głównych, znakomicie zagrana postać rosyjskiego Hektora i dużo lepszy aktor grający Ivana. Reszta to chłam, dno i dokładna kopia oryginału, tyle że gorsza.
Nie słuchajcie tego co wam gada diretto i nie traćcie czasu na oglądanie tego gówna, naprawdę szkoda zachodu.

ocenił(a) serial na 8
MrJigssaw

Cieszę się, że tyle osób ogląda serial. Serial świetny, dalej, oglądajmy wszyscy :)

Diretto

szkoda ze nie ma napisów do 2 sezonu:D Wiadomo ze orginał lepszy ale mozna popatrzec :P

ocenił(a) serial na 3
MrJigssaw

W większości się zgodzę ale na pewno nie z tym ze ruska wersja Hektora jest lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones