PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636132}
7,9 49
ocen
7,9 10 1 49
Zakrytaya shkola
powrót do forum serialu Zakrytaya shkola

Omijajcie szerokim łukiem to g*wno.
Jest to bezmyślnie skopiowana, kiepsko zrealizowana i nie trzymająca się kupy podróbka hiszpańskiego "Internatu"
Nie mam nic przeciwko serialom na licencji, ale tylko wtedy jeżeli są realizowane dobrze.
Tutaj leży wszystko. Reżyser chyba zakładał że widownią tego gniota będą debile.
Każdy wie jaka jest Rosja, jak żyje się tam większości ludziom i jaki system panował tam przez lata.
Naziści ukrywający się w Rosji??? Litości! Równie dobrze mógłby to być serialik o kosmitach w rosyjskiej dumie.
O ile w hiszpańskiej wersji wątek trzymał się jeszcze kupy i był wiarygodny, tutaj jest po prostu czystym absurdem, s-f na marnym poziomie.
Byłem przekonany, że z uwagi na to, ze to Rosja, zmienią fabułę i zamienią byłych nazistów np. na byłych zbrodniarzy sowieckich... Ale nie, ci idioci użyli dokładnie tej samej fabuły, szczegół że do ich kraju to nie pasuje...
Jedyny plus to ładne rosyjskie aktorki w rolach głównych oraz lepsza niż w oryginale postać Ivana. Znakomicie wypadł też aktor grający rolę rosyjskiego Hektora (tutaj nazywa się Wiktor Morozow).
To jednak za mało by tracić czas na takie g*wno.
Nie polecam nikomu, zarówno tym co oglądali jak i nie oglądali wersji hiszpańskiej.

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

ja oglądałam i oryginał i wersje rosyjską. Mnie osobiście bardziej podobała się wersja rosyjska. Rosjanie przerobili ten serial trochę i dodali więcej ciekawych wątków.

ocenił(a) serial na 3
puma33

Masz rację, jest kilka dobrych przeróbek, ale są one nieznaczne.
Ot - ciekawiej zrobiona postać Ivana i Marcosa, rozbudowany wątek Koli (rosyjski odpowiednik Roque) i dużo ładniejsze aktorki (szczególnie ta grająca Victorię i ta będąca odpowiednikiem Julii)
Moja niska ocena wynika z tego, że w rosyjskiej wersji zrobili wątek nazistów. To położyło cały serial.
No bo jak sobie wyobrażasz nazistowskich zbrodniarzy ukrywających się spokojnie w Rosji, która przez dziesiątki lat była komunistyczna i totalitarna? Kompletny debilizm i właśnie za tę bzdurę obniżyłem ocenę.
Twoja ocena 10/10 dla tego serialu jest niepoważna, chyba sobie głupie żarty robisz. Potem nie miej pretensji, że ktoś nie traktuje Cię poważnie podczas dyskusji.
No - ale masz prawo do swojego zdania... Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 3
puma33

Ja pier.ole. Z kim Ja dyskutuję w ogóle! Czego się można spodziewać po osobie która ocenia "na dobre i na złe" i "słodkie kłamstewka" i zapewne inne g*wna na 10/10.
Dziewczynko zalecam Ci specjalistyczne leczenie - bezzwłocznie.

ocenił(a) serial na 10
MrJigssaw

nie będę dyskutować z kimś takim jak ty..!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones