PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288918}

Zanim przywędrowały dinozaury

Walking with Monsters
7,9 805
ocen
7,9 10 1 805
Zanim przywędrowały dinozaury
powrót do forum serialu Zanim przywędrowały dinozaury

serial da się określić jednym, mocnym przymiotnikiem: BARDZO DOBRY!
Doskonale wprowadza nas w temat, w serialu zawarte są same konkrety, nie owija się w bawełnę, ujawnia najważniejsze informacje w taki sposób, że dotrą do największych debili.

O muzyce się nie wypowiem. Muzyki nie słyszałam prawie wcale :)

Duuużo drastycznych scen, jak w horrorze! Poprostu dramat, leje się krew, wszyscy się pożerają, walczą o życie, hehe ;) No, ale nie ma zmiłuj, tak już było zanim na globie zagościł homo ziomo.

Super grafika, BBC odwaliło kawał świetnej roboty! Wszystko wygląda bardzo relistycznie. Widz jest w stanie przyswoić obrazy dinozaurów z lekkością, nawet dla zabawy uwierzyć, że są prawdziwe. Przytoczę tu przykład dokumentu''Wędrówki z Dinozaurami'', gdzie grafika była kiepawa, a takich prymitywnych komputerowych gadów nie trawię i pewnie nie tylko ja uważam, że cieżko się oglądało taką plajdę.

Polecam głodnym wiedzy :) za chwilę szkoła, więc warto obejrzeć.. ;))

ocenił(a) serial na 10
emmeline37

Następnym razem radzę zwrócić uwagę na muzykę. Jest REWELACYJNA! Ja mam gust wysoce wysublimowany i "na byle" co się nie połaszczę, ale muzyka z tego serialu bije na głowę inne. Mój ulubiony motyw, to kiedy ryby z rzędu Catahalispis płyną do małych zbiorników słodkiej wody by tam złożyć ikrę. Subtelny motyw muzyczny jest w pewnym momencie przerwany by pokazać co się w tym czasie dzieje na lądzie i nagle słyszymy wejście filharmonicznych kotłów które wznawiają przerwany temat... Powalająca na kolana REWELKA!!!!! Albo inny: Narrator mówi o wymieraniu pod koniec Permu, a w tle duszna muzyka podkreślająca apokalipsę jaka się dzieje na ekranie... To jeden z najlepszych podkładów muzycznych jaki w życiu słyszałem.

ocenił(a) serial na 10
emmeline37

Wybacz, ale zbyt szybko kliknąłem na "WYŚLIJ" (tak szczerze, to miało być "ANULUJ", bo po przeczytaniu chciałem zmienić cała konwencję postu). No i wyszło, jak wyszło... CHROPAWO... Pozdrowienia rejmons

ocenił(a) serial na 10
emmeline37

Ale tu nie masz dinozaurów. "Wędrówki z Dinozaurami'', gdzie grafika była kiepawa". Co XD Przeciez wszystkie 3 serie (z powtorami, z dino i z bestiami mialy zajebista grafike. Nie wiem czego ty chcesz. Ze zrobia makiety 1:1 ktore sie ruszaja? Prosze Cie ale wedlug mnie przesadzasz za bardzo. Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones