PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038557}
7,0 1 568
ocen
7,0 10 1 1568
Zatoka szpiegów
powrót do forum serialu Zatoka szpiegów

Dla mnie ok,

ocenił(a) serial na 7

Bardzo dobre zdjęcia, IMHO kojarzące się obrazami vetrianiego, hoppera . Fabuła jak z Hansa Klossa, miło się ogląda , dobry normalny serial bez tej nowoczesnej maniery gdzie wszystko jest mroczne ciemne.scenograficznie bardzo dobrze jak na polski budżet, postprodukcja grafiki też daje radę.. aktorzy nie przeginają z dramatyzmem i to mi się podoba

ocenił(a) serial na 5
Grimmteam

Do Klossa nawet się nie zbliżyli. Mikulski i Karewicz to jednak inna liga. Ponadto w Zatoce nie słychać muzyki, która powinna budować napięcie. W Stawce jest podobna scena, gdzie J-23 mówi, że dostał fałsztwą informację, aby sprawdzić kto jest szpiegiem. Tu Neuman tego nie skumał. Gelner ma idealną twarz do postaci, ale w mojej opinii nie była to jego rola życia. Wszystko słabe i naiwne, aktorzy nie czuli emocji. Najlepszy Bonaszewski, ale to jednak stara gwardia. Szkoda, bo był potencjał.

ocenił(a) serial na 1
Raf KRK

jak dla mnie bonaszewski tutaj to jakaś pomyłka. to on się zachowuje jakby był jakimś niedoćpanym narkomanem i miał jakieś zjazdy.

Grimmteam

Zgadzam się. Piękne zdjęcia. Zna ktoś wiecej tak zrealizowanych produkcji z takimi zdjęciami ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones