PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790969}

Zaufaj mi

Trust Me
6,7 850
ocen
6,7 10 1 850
Zaufaj mi
powrót do forum serialu Zaufaj mi

Bardzo dobry film!

ocenił(a) serial na 8

Świetna atmosfera brytyjskiego serialu. Cath Hardacre (Jodie Whittaker) jest ciężko pracującą i wykwalifikowaną pielęgniarką. Jednak pewnego dnia zostaje skrzywdzona i zwolniona z lracy. Kobieta zostaje zmuszona podjąć drastyczne środki, aby zapewnić sobie i córce warunki do życia. Z desperacji wykorzystuje okazję, by wykraść tożsamość swojej najlepszej przyjaciółki i rozpocząć nowe życie jako lekarka w Edynburgu.

ocenił(a) serial na 3
Prochowski3

Zaufaj mi - nie zaufałem. Wystarczą mi cztery odcinki, nie czekam na następne - 3/10 !!!

Szpila_1308

Nie ma następnych, są tylko 4.

ocenił(a) serial na 3
wintry

dziękuję

Szpila_1308

Jak ja uwielbiam takich gości jak Szpila_1308. Wchodzę na stronę serialu, żeby poznać opinie innych widzów i zdecydować czy warto oglądać, a tu takie komentarze z d**y, nic nie wnoszące. Po takim wpisie nie wiadomo zupełnie co myśleć o produkcji. Skoro już się zalogowałeś i wziąłeś udział w dyskusji, to chyba mógłbyś się podzielić jakimiś KONKRETAMI odnośnie serialu? Co Ci się w nim nie podobało, czemu odradzasz itp? Co nie zagrało według Ciebie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones