PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842323}

Zbrodnia w White House Farm

White House Farm
7,1 716
ocen
7,1 10 1 716
Zbrodnia w White House Farm
powrót do forum serialu Zbrodnia w White House Farm

Mimo, że od początku podejrzewałem, że Jeremy jest mordercą to po finale już sam nie wiem. Policja nie miała praktycznie żadnych dowodów oprócz zeznań jego byłej dziewczyny, która ewidentnie kłamała. A i jeszcze dowiadujemy się, że jego wyrok z 25 lat został zmieniony na dożywocie. Czy to w ogóle jest zgodne z prawem? Według mnie cała historia ma drugie dno i zapewne nigdy nie dowiemy się jak było naprawdę. Zastanawia mnie też czemu jeden z policjantów chciał jak najszybciej zakończyć śledztwo bez sprawdzania czy to na pewno było samobójstwo. Czyżby był przekupiony?

ocenił(a) serial na 8
McGyverPL

Moim zdaniem chciał szybko zamknąć sprawę żeby dobrze wypaść w statystykach jak to nieraz bywa.Jeremy to zrobił, jego zeznania były niewiarygodne no i jakim cudem rozmawiał z tatą który miał podziurawione usta. Był taki spokojny i nawet nie przyszło mu do głowy, żeby zadzwonić po karetkę.Moze to i nie są jakieś twarde dowody, ale jednak daje to do myślenia jak wiele innych tego typu poszlak.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones