PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208630}

Zbuntowani

Rebelde
7,4 8 804
oceny
7,4 10 1 8804
Zbuntowani
powrót do forum serialu Zbuntowani

Dawno oglądałam to nie pamiętam, jeden bodajże z 2 serii chodził z Lupitą albo się w niej podkochiwał i chyba było jeszcze jedno ciacho w 2-3 serii jakieś fajne, możliwe że też miał powiązania z Lupitą :) Przy okazji jakby ktoś mógł to imię i nazwisko aktorów

into_the_moonlight

Wydaję mi się, że chodzi Ci o Leonardo Francisco Blanco Goycolea (Eleazar Gómez) Kuzyn Tomasa. Pochodzi z niewielkiej wioski, do elitarnej szkoły dostaje się dzięki dobrym wynikom sportowym. Pojawia się w 2 sezonie i od razu zaprzyjaźnia się z Lolą, Dante, Lupitą i Biancą. Zakochał się w Lupicie. Zakochana w nim siostra Lupity, Lola, przyłapała ich na całowaniu. Nie zagościł długo w szkole, gdyż zrezygnował z niej, by podpisać kontrakt z klubem piłkarskim w USA. Następny był Santos Echagüe Hobles (Derrick James) Uczy się w 5 klasie. Santos jest zamknięty w sobie. Nienawidzi wszystkich ludzi - nikogo nie akceptuje. Jedynie Robercie uda się z nim porozmawiać. Zostaną przyjaciółmi. Santos zakocha się w Lupicie - będą razem. Dzięki miłości do Lupe zdobędzie przyjaciół, akceptację w grupie i nowy wizerunek.

angieques

To był Santos :) Dzięki!! Wooow, a tak patrzę na zdjęcia, ale on przystojny, no naprawdę, zastanawiam się czy nie lepszy od Diega :P Może lepszy, jeszcze muszę sprawdzić charakter... A ty którego wolisz z nich, który wg ciebie jest przystojniejszy?

angieques

ps. santos jest w 2 czy 3 sezonie? daleko trzeba czekać czy kiedy on jest? i ten drugi na początku samym czy potem?

into_the_moonlight

Leonardo jest na samym początku 2 sezonu, ale niestety wyjeżdża. Nie pamiętam jak było z Santosem, ale wyjadę mi się, że jego wątek pojawia się w połowie 2 sezonu. Co do Diega - jest moją ulubioną postacią, ale było kilku lepszych od niego m.in. Santos, Leonardo.

angieques

Tutaj to są same ciacha :D ( no prawie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones