PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657233}

Zdaniem Freda!

Fred: The Show
3,4 286
ocen
3,4 10 1 286
Zdaniem Freda
powrót do forum serialu Zdaniem Freda!

Czym się kierują stacje telewizyjne promująć takich debilów z ADHD jak Lucas alias "Fred" ? Co następne ? Annoying Orange...
http://www.filmweb.pl/serial/High+Fructose+Adventures+of+Annoying+Orange%2C+The- 2012-667434
Jaki ma sens robienie serialu z króciutkich filmików na YouTube o niczym ? Wszystko byleby ślepi, mali fanboy'e oglądali te debilizmy. Nie piszę tego by hatejtować stwierdzam tylko proste fakty. Mówi to osoba która kiedyś trochę lubiła zarówno irytującą pomarańczę jak i Freda, ale to jest najczystszej wody sprzedawanie się dla kasy. Jeden się należy.

crazy_race

Powiem tak oglądałem to coś z kuzynem ( 6lat) i powiedział co to jest czy ci ludzie są zdrowi 0_o to był odc co wypił przeterminowane mleko a potem mu odbiło ... litości jak to się komuś podoba to sorki boje się bo za 10 lat takie debilne programy mogą być na porządku dziennym :( mam nadzieje że Nick zdejmie to

Kowall007

Pytanie: Czy na Nickelodeon leci wersja z polskim dubbingiem ? Bo ja oglądałem w wersji oryginalnej na YouTube.

crazy_race

tak po polsku i po 5 min miałem ochotę wyłączyć rozumiem dla dzieci ok ale kurvva to przesada i oby nick skasował ten program bo to zniszczy tych aktorów i ich karierę

Kowall007

Uwierz mi każdy aktor dubbingowi widział gorsze i bardziej irytujące seriale, każda dobranocka dla młodszych dzieci potrafi być czasami bardziej infantylna niż Fred. Dla nich to była po prostu kolejna robota.

crazy_race

nie chodzi mi o polski głos tylko o tych aktorów z tego programu

Kowall007

Obejrzałem właśnie wersję polską....jakimś sposobem dzięki dubbingowi serial jest trochę mniej wk*rwiający i debilny. Co i tak nie zmienia faktu że to dno. Nie zazdroszczę osobom którze musiały pracować nad tłumaczeniem.

crazy_race

tak zgadzam się z tym , oby skasowali ten program

Kowall007

Obejrzałam przez przypadek jeden odcinek wczoraj. Ten cały Fred czy jak mu tam opiekował się w ramach jakichś tam zajęć workiem mąki, którego nazwał potem Mączkiem czy coś takiego... Gdy to oglądałam to miałam wrażenie że gorszej szmiry nick nie mógł zrobić. Najgorszy serial jaki widziałam w całym swoim życiu. Zmarnowałam 10 minut swojego życia ;p

ocenił(a) serial na 1
crazy_race

Przynajmniej ma niską ocene...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones