PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005918}

Zdrada

Treason
5,8 2 493
oceny
5,8 10 1 2493
6,0 3
oceny krytyków
Zdrada
powrót do forum serialu Zdrada

wtedy można oglądać ten serial ; przykład ? była rosyjska agentka zdradza i likwiduje rosyjskiego szpiega w strukturach MI6 i za to dostaje nagrodę od Rosjan w postaci możliwości powrotu z honorami do kraju ???!!! takich kwiatków jest sporo - bohater jako nowy szef MI6 zachowuje się jakby był w marnej korporacji, klepie żonie o wszystkich tajemnicach Firmy, ta biega z tym do koleżanki i sprzedaje męża CIA itd. na koniec obsmarowali CIA - brawo :) - i oczywiście poparli taką fajną lesbijkę jako kandydatkę na premiera (trendy ) przeciwko prawicowemu tumanowi popieranemu przez rosyjskich oligarchów... ufff ... dość.

ocenił(a) serial na 7
harley56

Uff ... Dobrze że już skończyłeś.

ocenił(a) serial na 6
harley56

Kara nie dostała możliwości powrotu z honorami do Rosji xd powiedziała, że tam wróci, ale nie wie czy będzie bezpieczna. A Adam nic nie mówił żonie, sama go szpiegowała. Ktoś tu chyba nie oglądał uważnie. Fakt, nie jest to serial najwyższych lotów, są luki fabularne i momentami absurdalne akcje, ale uwierz mi, istnieją produkcje bardziej nie trzymające się kupy. Ta nie jest najgorsza, ot obejrzeć-zapomnieć, gdy nie masz nic do roboty

harley56

Ten serial to logiczne nieporozumienie. MI6 nie może być aż tak głupie, żeby zrobić szefem kolesia, który ze szpiegami ruskimi gada przez komórkę w klozecie i nad Tamizą, lub restauracji. Paranoja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones