PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681374}

Zdrady

4,7 3 000
ocen
4,7 10 1 3000
Zdrady
powrót do forum serialu Zdrady

Cała akcja wygląda jak realizm, mimo ukartowania scen.
Dość przyjemnie się to ogląda, nie denerwują "aktorzy" i dużo śmiechu z niektórych scen :)

ocenił(a) serial na 8
Serveros

Dokładnie. Ogólnie nie oglądam tych seriali, ale Zdrady jak lecą to lubię, bo zawsze są jakieś jaja

Jaro_Nl

Ci amatorzy czasem są lepsi od profesjonalnych aktorów. Konfrontacje są najlepsze!

joooppsi

Nawet bardzo często!

ocenił(a) serial na 1
Serveros

Powiem tak trzeba wrescie zaczac sie leczyc

Serveros

Nie wiem, ile trzeba mieć wyobraźni, żeby spróbować uwierzyć, że sceny w serialu są prawdziwe i nagrane z ukrytej kamery. Próbowałam w to uwierzyć, ale po 5 min. nie dałam rady. Obejrzałam jeden odcinek. W tym odcinku detektyw podszywając się pod listonosza czy kogoś tam takiego zapukał do drzwi podejrzanego o zdradę. Ten otworzył mu drzwi. Ukryta kamera bez problemu zarejestrowała gołą kochankę w łóżku za jego plecami. Nie wiem, czy w realu taka sytuacja mogłaby mieć miejsce. Chyba facet wysłałby kochankę do łazienki czy gdziekolwiek, zanim otworzy drzwi obcemu. Ale to tylko moja opinia.

ocenił(a) serial na 10
Fiona_90

W to tez nie wierzę, ale że z życia wzięte to fakt, bo znam wiele podobnych sytuacji

Serveros

się zastanawiałem kto to może oglądać

ocenił(a) serial na 10
miked1981

Normalnie, bez napinki, na luzie i z dystansem

ocenił(a) serial na 10
Serveros

Najlepsze sceny to konfrontacje! Uwielbiam te finały:)

Frau_Elsa

Najlepiej jak zaczynają się napitalać na końcu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones