PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681374}

Zdrady

4,8 3 009
ocen
4,8 10 1 3009
Zdrady
powrót do forum serialu Zdrady

Warto oglądać choćby dla pani psycholog Karoliny Głowackiej,fajną buźkę ma;) No i niezłą polewke można miec z tego Damiana Petrowa który swoją powagą zgrywa wielkiego profesjonaliste.;)

tiltomasz

Pani psycholog Karoli Glowacka naprawde swietna nie dosc ze ladna to jeszcze dobrze gra az mam watpliwosci czy ona aby naprawde nie jest psychologiem.Jesli chodzi o columbop Petrowa to nie jest taki zly tylko nie raz potrzebuje bardzo duzo czasu aby wyciagnac odpowiednie wnioski.

NEO250

faktycznie psycholog z niej taki, jak z psa sąsiada, oklepane kilka zdań wkoło: "wiem, co czujesz" , "dobrze cie rozumiem" , "wiem, co przeżywasz" , tak to ja też mogę psychologa udawać, jeszcze czasami pojawia się zwalanie winy na osoby zdradzane, żona, zdradziła męża, wina męża, bo ta działała pod wpływem impulsu haha, to jest psycholog? Który nie potrafi złożyć sensowniejszego zdania, po niby tej ich akcji? Urodą też nie wiadomo czy powala, bo ma więcej szpachli na sobie, niż u mnie w całym mieszkaniu na ścianach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones