PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809822}

Zero Zero Zero

ZeroZeroZero
7,6 5 905
ocen
7,6 10 1 5905
7,6 5
ocen krytyków
Zero Zero Zero
powrót do forum serialu Zero Zero Zero

Zachecony ksiazka ktora jest bardzo przygnebiajaca, ale bogata w wiele szczegolow na temat brutalnosci gangow, produkcji kokainy itp. postanowilem zobaczyc serial.

Pierwszy odcinek byl w porzadku - nakreslenie sytuacji, ladne ujecia, prezentacja bohaterow. Dopiero kolejny pokazal jak bardzo sie rozczarowalem, wymienie kilka negatywow:

- okropne dluzyzny ktore nie wnosza nic do fabuly czy klimatu.
- papierowi bohaterowie i tragiczne aktorstwo - o ile mozna zrozumiec slaba gre Stefano, to Daneowi ktory zagral niezle w "Chronicles" juz nie.
- jakies slabe prowadzenie akcji - ogladalem bez zadnego zainteresowania ani napiecia
- bzdury nielogiczne typu zalatwianie powaznych akcji (przerzut koki) z przypadkowymi czarnymi z ulicy
- muzyka ktorej albo nie bylo, albo leciala w momencie ktory chcial w jakis nostalgiczny sposod podkreslic rezyser

To cos nie ma nic wspolnego z ksiazka. Jedyny wspolny element to Wlosi, Meksykanie i kokaina - reszta to flaki z olejem i bajka.

ocenił(a) serial na 1
azertyazerty

zgadzam się, serial bez ładu i składu, byleby pokazać wysokie budżet i strzelanie, serial dla bardzo niewymagającego widza żeby nie powiedzieć, że dla idiotów

ocenił(a) serial na 3
Nienasycony_Buhaj

Tak :) Z drugiej strony niech kazdy robi i oglada co chce, tylko niech nie bazuja na ksiazce ktora jest calkowicie odmienna. Saviano przedstawia w ksiazce ogromny brud i zlo, ktore dzieje sie caly czas a na ktore nie zwracamy uwagi.

Serial zas to amerykanska papka bazujaca na utartym schemacie mafii, troche strzelanek, troche seksu. A szkoda.

ocenił(a) serial na 5
azertyazerty

Dziękuję! Bo czytając komentarze z ochami i achami, zastanawiałem się, czy oglądałem ten sam serial.
Niemal zmusiłem się do obejrzenia, bo dłużyzny, które niczego nie wnoszą do akcji i fabuły potrafiły usypiać. Chociaż gra aktorska niektórych była całkiem przyzwoita i tu akurat nie zgodzę się z tak surowa oceną jak Twoja, chociaż rzecz jasna szanuję ją.
Ostatni odcinek jednak nawet nawet - chyba najlepszy ze wszystkich, za to podbiłem ocenę.
Aha: oceniam serial, nie odwołuję się do wersji papierowej.

ocenił(a) serial na 3
osmol

Spoko :) Fakt, polecialem z aktorstwem i nie jest az tak zle, ale podsumowujac, serial jest nieporozumieniem i oczernianiem samego pisarza.

Jesli chce Ci sie i jestes wytrwaly, to przeczytaj ksiazke, ale ostrzegam, ze jest bardzo mocna i bogata w szczegoly.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones