PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809822}

Zero Zero Zero

ZeroZeroZero
7,6 5 901
ocen
7,6 10 1 5901
7,6 5
ocen krytyków
Zero Zero Zero
powrót do forum serialu Zero Zero Zero

Tylko średnio .

ocenił(a) serial na 5

Narracyjnie kiepsko , każdy bohater papierowy , ani grzeje ani ziębi czy któryś przeżyje , przejmie kontrole czy cokolwiek innego . Taka trochę papka .

ocenił(a) serial na 8
Jacek_Pedzisz

Dobry zart.

ocenił(a) serial na 5
aronn

Nie wiem co znaczy słowo ZART . Nie musisz odpisywać , bo w sumie także mnie to ani grzeje ani ziębi .

ocenił(a) serial na 8
Jacek_Pedzisz

Papke to masz w glowie,patrzac na to co napisales.Oceny tez ukryles bo pewnie oceny dajesz zenujace i  niejednokrotnie ktos ci to wytknal i dlatego teraz je ukrywasz :D

ocenił(a) serial na 5
aronn

Pisałem abyś nie odpisywał , ale cóż . Po pierwsze nie ukrywam żadnych ocen , coś ci się yebło , po drugie chciałem być grzeczny i nie odpisałem ci w prostacki sposób , lecz znowu no cóż . Więc w końcu po trzecie zjedz mój #uj . Na razie frajerzyno .

ocenił(a) serial na 8
Jacek_Pedzisz

Ale slabe to bylo,raczej ostatnia rzecza by bylo,bys dal komus do zjedzenia swojego #uja ,rzeczywiscie masz papke w tej swojej glowie :D

ocenił(a) serial na 5
aronn

Ale ty pipa jesteś skoro nie wiesz co ten zwrot oznacza . Dobra mój czas na ciebie już się wyeksplatował . Pa , pa .

ocenił(a) serial na 8
Jacek_Pedzisz

Raczej ty pipa bo chcesz by ci #uja zjesc :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones