PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727710}

Zoo

6,4 3 747
ocen
6,4 10 1 3747
Zoo
powrót do forum serialu Zoo

Da się to obejrzeć, ale nie sposób uśmiać się z dziur scenariusza, słabych dialogów i aktorstwa na poziomie "Sharknado".

ocenił(a) serial na 3
michalgz

Ja stwierdzam, że nie da się obejrzeć.

ocenił(a) serial na 6
michalgz

Fakt serial jest dość kiczowaty ale oparty na świetnym pomyśle. Trafiło się też kilka naprawdę niezłych odcinków. Akurat leżałem chory, wciągnęło mnie całkiem nieźle i czuję niedosyt, że anulowali 4 sezon i nie doczekaliśmy się porządnego zakończenia. Podobnie jak z Bibliotekarzami - też ciekawa historia, kiczowate wykonanie, jednak fajnie się oglądało i niby zakończenie jakieś tam było ale wciśnięte na siłę, był materiał na 1 sezon więcej.

ocenił(a) serial na 6
viatori

Zgadzam się, pomysł był zaskakująco fajny, szkoda że scenariusz był pełny tak koszmarnych dziur logicznych. Mimo wszystko moim zdaniem pierwszy sezon oglądało się nieźle, drugi słabiej, ale trzeci to już była porażka. Szkoda mimo wszystko że ostatni odcinek nie został zrobiony inaczej, można było w nim spokojnie historię zamknąć, a tak mamy kolejny urwany serial.

ocenił(a) serial na 8
viatori

Właśnie a wiadomo dlaczego anulowali 4 sezon ?.Mi się serial bardzo spodobał,3 sezon trochę gorszy,bo przesadzili z tą fantastyką.Ale z sympatii do głównych bohaterów z przyjemnością go oglądałem do ostatniego odcinka.Jedynie co mnie irytowało że najładniejsza bohaterka,Chloe zginęła tak szybko,a pozostali byli nieśmiertelni ;)

ocenił(a) serial na 6
jazdowicz2666

Mi Chloe też podpasowała ale moja opinia, z uwagi na to że jestem trzydziestoletnim kawalerem i podoba mi się większość kobiet;), nie jest zbyt obiektywna.^^ Jeżeli chodzi o anulowanie to czytałem, że była niska oglądalność, jak w większości niezłych produkcji.;/ Niestety o kolejnych sezonach dobrych seriali decyduje większość, a ludzie lubią prostotę i wielkie melodramaty. Uściślając ja też je lubię ale teraz to troszkę przesada, wszystko na jedną modłę. Może masz do zaproponowania jakiś serial w podobnym stylu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones