PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783982}

Zraniona miłość

Vatanım Sensin
7,9 412
ocen
7,9 10 1 412
Zraniona miłość
powrót do forum serialu Zraniona miłość

Bo coś mi tu nie gra ;) W 1912 roku Ali Kemal wyglądał na max. 9 lat, a dziewczynki na nie więcej niż 7. Siedem lat później - chłopak przesiaduje w knajpach, a dziewczęta noszą się prawie jak dorosłe i chodzą właściwie gdzie im się podoba (np. wieczorem do teatru z koleżankami - tak, to było kłamstwo, ale pokazuje na co zgodziła się babcia; przypominam, że rzecz się dzieje prawie 100 lat temu ;) ). No na 13-14-latki mi nie wyglądają ;)

ocenił(a) serial na 7
innertia

Ciekawie wygląda zmiana postaci dzieci Cevdeta i Azize. Ali Kemal nie potrafi poradzić sobie z własną przeszłością. Pierwsza córka to patriotka a Yildiz....cóż, Cevdet dostał by zawału gdyby to zobaczył jak się zachowuje.


Mała ciekawostka z odcinka 3 : Muzyka grana przez orkiestrę w chwili w której Yildiz i jej koleżanka wchodzą na bal to melodia z polskiego serialu "Noce i dnie".

ocenił(a) serial na 8
HotChocolate90

O co chodzi z tą przeszłością Ali Kamal, bo nie oglądałam pierwszych odcinków? Wydaje się jakby był zakochany w siostrze i coś mi nie gra, czy on jest ich przyszywanym bratem?

Let_it_be97

Cevdet znalazł Alego Kemala (kiedy był niemowlęciem) w jednej z wiosek, w której była rzeź w czasie wojny i zabrał do domu. Nie jest sprecyzowane, jaki to był kraj, pewnie któryś bałkański. Ali Kemal dowiedział się przypadkiem o tym, że jest adoptowany (kiedy schował się pod łóżkiem w sypialni rodziców i nieszczęśliwie usłyszał rozmowę matki i babki na ten temat). To było w 1 odc. kiedy był jeszcze dzieckiem.

HotChocolate90

Tak, też zwróciłam uwagę na muzykę :)
Po 7 odcinku wydaje się, że Yildiz trochę zawiodła ojca ;)

HotChocolate90

Może i ten walc był wykorzystany w "Nocach i dniach", ale tak na prawdę to jest walc "Fale Dunaju" Ivanovica

innertia

Wg mnie to chyba 15, 16 i 17. Dziewczynki mogły mieć 8 i 9, Ali Kemal 10. To inne czasy, zresztą w tureckich serialach zawsze przestawiają młode w zasadzie jeszcze dziewczynki o wiele dojrzalej , grane przez dużo starsze aktorki. Kiedyś kobiety wcześniej wychodziły za mąż itd.

ocenił(a) serial na 8
innertia

Wiem, ze zapłon, ale właśnie obejrzałam sobie od nowa serial i Leon miał 20 lat, a Ali Kemal był co najmniej rok starszy, więc miał 21. Ile dziewczyny? Yildiz przed powrotem Cevdeta chodziła jeszcze do szkoły (była na końcówce), a Hilal nie wiem.

ocenił(a) serial na 8
grandi_fossa

Czyli prawdopodobnie Yildiz ma 17 lat, a Hilal 16

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones