PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176116}

Zwierzęta z Zielonego Lasu

The Animals of Farthing Wood
7,8 3 171
ocen
7,8 10 1 3171
Zwierzęta z Zielonego Lasu
powrót do forum serialu Zwierzęta z Zielonego Lasu

Serial urwano mniej-więcej w połowie - gdy pojawił się wątek srebrnych lisów. O, jaka była moja radość, gdy jakiś czas później (po roku? dłużej?) powracając myślami do "Zwierząt z Ginącego Lasu" włączyłam z nudów telewizor... i zobaczyłam, że serial jest kontynuowany! Dokładnie od tego momentu, w którym został przerwany!!! Tym razem został wyemitowany do końca. I kolejny smutek - to już naprawdę koniec :(

Naprawdę, mogę powiedzieć, że ten serial należy do moich ulubionych - interesująca fabuła i zwierzęta, które są tylko pretekstem do pokazania ludzkich zachowań - i to nie banalnych typu: ktoś wydaje się być zły, a on jest taki tylko dlatego, że myśli, że inaczej nie będą go szanować. Nie, mamy tu problem akceptacji, tolerancji, widzimy narodziny i śmierć czy jak rezolutna żona (Łasica) bierze swojego męża pod pantofel - jednym słowem: mozaika wątków i pomysłów.

I bardzo ładna muzyka. Brakuje mi "Zwierząt z ginącego Lasu"...

ocenił(a) serial na 10
732476

Teraz sobie przypominam.
Mała byłam, ale obraz "Zwierząt..." pozostanie jeszcze na długo. Piękny serial =) Mogliby je puścić zamiast połowy tych durnych bajek, które teraz dają...

Lisiaczek

a ja wszystkich wielbicieli Zwierząt z Ginacego Lasu zapraszam na forum http://www.zielonylas.fora.pl/index.php

ocenił(a) serial na 10
Lisiaczek

dokładnie. nic dziwnego co wyrasta po tych dzisiejszych "bajkach" w tv. nie ma to jak Zwierzęta z zielonego lasu =)

732476

Wiesz może jak przetlumaczone zostało imie syna rudego lisa "friendly"?
I syna śmiałka.... i jego matki.. bo zapomnialam zupełnie

endlessnight

~~~~ wydaje mi się, że to był Miłek :) ~~~~

Fudzi

serial był świetny!! Oglądałem go mając jakieś 14 lat i bardzoooo mi się podobał ! Leciał w TVP3 o ile pamiętam !! 9/10 za wspomnienia :P

ocenił(a) serial na 8
732476

Ja mam jeszcze chyba 3 kasety tego. Pamiętam jeszcze jak kupowałam czasopisma. Do tej pory mam z 3-4 segregatory tych pisemek :D
Kocham Przyjaciół z Zielonego Lasu.

zariwa

Też bardzo lubiłem i nadal lubię ten serial, pomimo swojego wieku. Jest po prostu świetny. Można się przy nim pośmiać, jak również potrafi wycisnąć nie jedną łzę...

ocenił(a) serial na 9
732476

Faktycznie, pamiętam, moja ulubiona bajka, było też wydawane pismo, chyba
"Przyjaciele z zielonego lasu" hehe, nie rozumiem czemu teraz tego nie
emitują tylko jakieś pierdoły.

ocenił(a) serial na 10
lobo_9

Noo ! I były do tego dodawane naklejki na planszę, ja zamiast je przyklejać, to bawiłam się nimi :)
Kocham tą bajkę, jest cudowna !

Yua

Uwielbiałam tą planszę! Jedna z moich ulubionych zabawek...

Yua

Też byłam fanką tych plansz! :D Najlepsza zabawa z dzieciństwa :)

ocenił(a) serial na 10
732476

Ja miałam tak samo chyba, tyle, że oglądałam ten serial na TV regionalnej, krakowskiej. Sama nie wiem, ile to już lat minęło, a taki wspaniały serial ;(

732476

Ja pamiętam, że jeszcze czasopismo o tym było :) Mam tego całą masę i pokaże je swoim dzieciom. Szkoda, że teraz tego nie puszczają a szkoda, bo to byłby hicior!

732476

Podobno Polsat kiedyś to emitował. Może wyślijmy petycję o ponowną emisję. :)

dracon2002

To nie byłby taki zły pomysł.

ocenił(a) serial na 9
Werrciak

jest na yt

SnapeForever

Ale po angielsku. :(

ocenił(a) serial na 8
dracon2002

Na YouTube jest, chyba całość, trzy sezony.

ocenił(a) serial na 10
lelen_lis

Wszystkie sezony są po angielsku. Po polsku znalazłem pierwszy sezon i część drugiego. A jeżeli rzeczywiście wszystkie sezony są po polsku, to można prosić o podlinkowanie?

ocenił(a) serial na 8
johniczek

Masz rację, na YT jest tylko pierwszy sezon i część drugiego z lektorem, strona ZzZL.PL już nie działa, działa forum ale jest martwe.

ocenił(a) serial na 9
lelen_lis

Wielkie dzięki :-)

ocenił(a) serial na 8
732476

Tak. Tam przez większość czasu była TVP Polonia. Tylko w 'prime time' rozdzielali. W świat dalej szła TVP Polonia a na Mazowszu można było obejrzeć ten serial oraz Telewizyjny Kurier Warszawski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones