PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567261}

Zwykła/niezwykła rodzinka

No Ordinary Family
6,8 2 140
ocen
6,8 10 1 2140
Zwykła niezwykła rodzinka
powrót do forum serialu Zwykła/niezwykła rodzinka

Niestety, ale nie będzie już kolejnych sezonów :( http://showtv.pl/news_item_3147.htm

ocenił(a) serial na 10
Dadzenie

Nieeeee.... ;((
Najlepszy serial jaki oglądałam ;/
Ehhh.... trzeba znaleźć jakiś inny ;/

mamnimie

O nie! :( Ale do mamnimie to może The nine lives of Chloe King polecam (mi się podobało i też fantastyczna tematyka) albo teen wolf <- mniej mi się podobał.... ale też dobry

ocenił(a) serial na 10
Oliwka0077

Dzięki ;* na 100% sprawdzę ;]

ocenił(a) serial na 6
Dadzenie

Kur... dopiero dzisiaj zobaczyłem temacik :

Dadzenie

nic się nie zmieniło w sprawie 2 sezonu? PS. znacie może jakiś serial, w którym Julie Benz gra główną rolę? chętnie sobie na nią popatrzę :)

SatineNic

kurde ;/

SatineNic

Dexter moze to nie rola pierwszoplanowa ale jest jej tam sporo, Gotowe na wszystko gra tam lesbijke:D

SatineNic

Właśnie zaczął się serial o tematyce sci-fi na stacji SyFy o tytule "Defiance", gdzie Benz gra jedną z głównych ról.

ocenił(a) serial na 8
Dadzenie

szkoda, że niema drugiego sezonu.

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

Jeszce nie obejrzałem całego pierwszego sezonu a już żałuje że jest taki krótki. Ale dobre seriale już tak mają mało kto się na nich poznaje.

ocenił(a) serial na 8
PawelK

Teraz by mogli nakręcić/wypuścić w szczególności dla tego, że superbohaterowie stali się popularni/modni.

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

Wątpię żeby wznowili, bohaterowie przez ostatnie dwa lata się już podrośli i postarzeli, rzadko się zdarza że wznawia się serial po takiej przerwie, chociaż z chęcią bym obejrzał, bo uwielbiam takie seriale. To przykre że fajne i inteligentne seriale są tak szybko ściągane z anteny:-( , a tasiemce w rodzaju "Mody na sukces" ciągle się kręci.

Coś czuje że po obejrzeniu całego serialu napisze opowiadanie fan-fiction crossover jak bohaterowie NOF spotykają się z ekipą Dr. Waltera Bishopa z serialu Fringe :D

PS. Który bohater NOF jest twoim ulubionym bo moim ulubionym jest JJ, a właściwie jego moc super-inteligencja, ile bym dał żeby mieć taką moc:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones